-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Smyczka będzie fajna, a obroża na domówkę ^^ O, widziałaś na allu ;) A surfa pokaze.. Jakos kiedys, bo musze zrobić czyims aparatem, bo ze swojego nie mam jak zgrać.
-
A ja sie zastanawiam czy nie kupic smyczy rogza przepinanej Ski hibiskusów i w tym samym rozmiarze tez obrozy, ten sam wzór, dosyc tanio nawet jest...
-
O, a co dokładnie? ;P
-
A ja dzisiaj kupiłaam na wystawie rogza Mke na zatrzask surf tartan! I kusi mnie, zeby cos jeszcze kupic, tylko co !? Chcialam czerwony odblask, ale jest tylko łańcuszek -.-
-
Ale wstydzi sie po prostu jak psy siedza? Bo u nas to psy w przerwie miedzy swoim treningiem to w klatce siedzą ^^ Na początku to moze i lepiej na ten podstawowy kurs, bo na agi to pies musi niby wszystko umiec z posluszenstwa takiego ^^ No i tak, nasz klub ma inną nazwe, Aga- możesz zmienić tytuł wątku i podać w 1 poście numer do którejś z dziewczyn, jesli chodzi o kontakt kursowy? Dodam, ze nasz klub będzie można zobaczyć w sobotę na wystawie psów białostockiej ; ]
-
Co do peace pup. Chantell- Twoja Nicole zawsze ma tak ułożoną sierść? Bo np. moja, jak jest normalnie zarośnięta, to nie widać połowy obroży Mki rogzowej ;) Najlepiej miec gdzies stacjonarny z lupinami czy na wystawie zobaczyc i wtedy na wlasnym psie ocenic. Ja planuje jakies szelki/obroze kupic na wystawie.
-
Kurcze, stwierdzam, że te rzeczy activdogowe są super! Aż mnie korci, żeby jeszcze jakieś szeleczki zamówić, mmm! ;)
-
Ilu było uczestników? Wstawcie więcej zdjęć! :)
-
A ja sie zastanawiam, czy kupić jakąś obrożę młodej na wystawie.. Niby Rogz ma być, ale w sumie nic mi sie z niego nie podoba, chociaż.. Ew. odblask niebieski jakby był, zwykły, ew. łańcuszek, ale wątpie ;) A tak to ja nie wiem czy coś ciekawego będzie. A kupiłabym jakąś, do smyczy niebieskiej, bo tą co mamy, jakąs z biedronki tanią, to już prawie cała wytarta i jest biała i czuje, że sie rozleci.
-
No, a miałam któregos dnia napisac do Cb jak obóz ^^ Fajnie, ze sie udał. Ale cos wiecej opowiadaj ;P Jak Borysewicz?
-
Przez przypadek ;p Byłam głupia, bo to była niespodzianka, a że ja zobaczyłam słit szczeniaczki to sobie wzięłam jednego ^ A i było, że miałam uczulenie na psią siersc ;]
-
Np. u mnie w mieście chyba nigdy nie spotkałam takiego wychowanego yorka, radosnego itp.. Co do miłośników. Tu jest za jaką rasą nie przepadamy, jeśli nie podobają mi się np. te takie dredowe, komondory czy jak im tam, to po prostu nie! Wiadomo, ze takiemu psu bym pomogła, ale nie podobają mi sie w wyglądu. Wiem, że sie mówi, że trzeba patrzec na charakter, ale jeśli jest po prostu dla mnie brzydki to go nie wezmę! A yorki to terriery, mi charakter nawet odpowiada, ale są ZA MAŁE. Wystarczy, że moja podeptana ;]
-
I tak dla wyjaśnienia, mój pies normalnie w kagańcu nie chodzi, do autobusu biorę na wszelki wypadek, mój pies w wielu sytuacjach jest odwoływalny, jedynie chyba tylko wtedy, jeśli jakiś pies rzuci sie w pogoni za moją, a moja ze strachu ucieka.. I tyle. Ale wiesz, jolecki i labladolki to takie słitaśne pieseczki, które nigdy nie ugryzą, więc kagańca nie potrzeba! A i smyczy też.
-
Ale ja przeciez pisze, ze to ludzie tak rasę zmienili... Bo to przez właścicieli te psy ważą po 7 kg, są niewychowane, latają bez smyczy 'bo nie ugryzie'. A ja dla swojego psa mam, co prawda nie kaganiec, bo tak małego naprawdę nie znalazłam, ale halter i jeśli komuś przeszkadza, że mój pies nie ma na pysku, to zakładam, chociaż ludzie gadają na mnie, że jestem nienormalna, bo jak takiego słodziaczka można w kaganiec ubierać...
-
Dobermania- nie twierdze, ze yorki są idealne ;) Sama tych psów nie lubie, ale jestem świadoma tego, że one mają taką opinię. Moja jedynie szczeka na mężczyzn- jednych upodoba, a na drugich wrzeszczy. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Ale tak to wesoła sunia i sie właśnie na nic nie rzuca, rowery ani nic ;] I ja tej rasy nie bronie, niestety teraz te psy zostały takimi zabawkami i nic na to sie nie da poradzić.. Co do tematu, to ja też zbytnio myśliwskich nie lubie, szpiców i pierwotniaków ;]] Jakoś tak, charaktery itp.
-
Moja akurat do psów nie ciągnęła, bo ich się boi ;) Ale już wiedziałam, kiedy młoda bd mieć cieczke, bo na placu zachowywała się jak nie ona. A zapału nie straciła, nadal chętnie pracuje ^
-
Mojemu psu szybko się znudziły te macedy... Ja polecam doggie woogie, można poprosić dowolnej wielkości i bardziej miękkie np. ;)
-
Ja moją sucz wysterylizowałam jak już ćwiczyła ;) I żyje. Plusem jest to, że nie trzeba przerywać treningów na czas cieczki- u nas to były 3 tygodnie. I jak jej sie zbliżała cieczka to już treningi poszły gdzieś, bo była ciągle mega rozproszona.
-
Ciasteczka wątróbkowe ;) Ew. Doggie woogie- ciasteczka do kupienia, na allegro albo stronie doggiewoogie.pl
-
Jaką ja miałam radoche jak w wannie leżałam chyba z godzine ;P Nie mogłam uwierzyć ;) Ale jednak ja po obozie byłam zmęczona... W domu spałam chyba do 11?;P I chociaż na domki Rynowe sie narzeka to i tak mają w sobie ten urok ;d
-
Hahaha, podsumowała ;PP A mi tak nudno teraz bez OZP -.-
-
Kashdog- a Crazy Daisy lupinowe? ;) Też bardzo ładne ;]
-
Pocahontas- mysle, ze yorkow dlatego nie lubisz, że są teraz tak modne i są właśnie bardzo mega zepsute przez człowieka.. Właśnie praktycznie każdy york to taki szczur co wiecznie wrzeszczy itp. itd.. Ale to nie znaczy, że takie są wzsystkie.. Mój pies potrafi się w domu wyciszyć, na podwórku ładnie pracuje. Mam yorka, ale sama za tą rasą nie przepadam, no cóż ;) Ja zbyt nie lubię moopsów, shar peiów, komondorów itp. itd. Molosów też nie. Jakoś tak po prostu ;)
-
Ale to nie o to chodzi co najdalej poleci ... Wybacz, ale ja psa nakręcam na zabawkę do agility, właśnie piszczącą. Nawet małą lateksową piłeckzą (oczywiście piszczącą) super się przeciągamy. Mi np. te piszczałki nie przeszkadzają.
-
O MÓJ BOŻE! Są! Aaaaa! Kurde, a już sie cieszyłam, że nie kupie limita bo nie ma smyczy :((