Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A wiesz, że chętnie ;P Tylko, że aktualnie, to ja z nogą w gipsie siedze do piątku przyszłego. I nie wiem kiedy bede mogla wyjść z psem na spacer.. Chociaż u nas to bardziej pospacerować, niż trening, bo sucz to jakoś za dyskami tak chętnie nie lata ;d Tak więc kiedyś w jakiś weekend jakby ktoś chciał, to można sie spotkać ^ Mój pies już od 2 tygodni niewybiegany -.-
  2. Tyle, że taks kilka dni temu zakończyła już bazarek ;) Jeśli chciałabyś sam ortalion, to zgłoś się prywatnie do niej ;) Może uszyje .
  3. Moim zdaniem powinnaś wziąć taśme minimum 1,5 cm ;) Wtedy na szerszej taśmie podkładowej będzie ładniej widać. A superhero? Bardzo ładny wzorek ;P Sama żałuje, że taki szeroki .Możesz też piłkarzyki, ładna zieleń ;>
  4. Bylo trzeba wczesniej do taks napisac, jak miala jeszcze polar :) Na obywatelpies.pl są ubranka, na miare mozna. Te ubranka sa od producenta ubrankadlapsow.com , ale na obywatelu sa ok. 10 zl taniej . Ja tam zamowilam ;>
  5. A ja powiem, jakby ktoś szukał ubranka dla małego psa- mam dres polarowy fioletowy dla psa do ok. 2,5 kg i kombinezonik ortalion pikowany, wewnatrz polarek, tez takie wymiary, bez rekawkow, w gorszym stanie niz dres. PW jak cos ;d
  6. To sie nie zawsze sprawdza. Przynajmniej jak ja miałam bidon z miską, to mi sie bidon wywracał -.- Ja mam w podpisie fajną miskę nylonową, składaną, nawet dla dużych psów, jakby ktoś był zainteresowany :)
  7. Tylko jakieś drogie one są tu strasznie ;> Ale to pewnie przez rozmiar. Lepiej je gdzieś hurtowo zamawiać. W zoo-sklepie są, nawet takie malutkie jak dla mojej, ale temu sklepowi nie ufam -.-
  8. Bros- taka co przesłałaś, to nie jest taka mega wytrzymała ;) My mamy co prawda małą wersję, ale yorczyca niszczy ja, tak to była cały czas tylko w śladach po ząbkach, a ostatnio już cała sie rozwala -.- Ja polecam takie: [url]http://allegro.pl/okazja-super-pilki-dla-psow-funny-zobacz-i1273771688.html[/url] Tutaj jakieś drogie. Wielu agilitowców z nich korzysta (chociażby dziewczyny u mnie w klubie- kelpiaki, goldeny itp. i żyją ;>) , są dobre do przedziurawienia jako piłka na sznurku i są naprawdę wytrzymałe.
  9. Igiełka, to nie pisz bezsensownych postów ;) Ja tak po cichutku powiem, że w moim podpisie jest kilka fajnych zabawek dla psiak ;) (i nie tylko zabawek)
  10. A ja nieśmiało zaproszę do mojego podpisu, tam fajny petstages ;>
  11. Haaa! To sie odezwij, a nie zapominasz ;d Ja mam tyle fajnych rzeczy dla Błenia :( wybaczcie za ofa! Cholera, kusza activdogi, ale kasy nie mam aktualnie...
  12. Iza- no to kiedys zamowimy razem ;d A tymczasem, rogz czeka na Cb ;>>> Nie chcesz słit różu dla Buenosa? :) Pięknie Arii w tych liskach! Chociaż nie spodziewałam się, bo sam wzorek mi sie nie podoba ;>
  13. a ja mam takie fajne rzeczy w podpisie ;d
  14. Boże jaka drożyzna oO A ja powoli wyzbywam sie kolekcji ;) Chce, zeby zostaly mi 2 smycze niebieskie, rogz, którego i tak sie pozbęde/zamienię, za jakiś czas szelki z activdoga i może flexi czerwoną i muscata czerwień. I tyle! xD Aż sama nie wierzę. Aha i przypomnę. Na sprzedaż komplet muscata różowy szelki i smycz i flexi summertime róż 5 kg! Tanio ;>
  15. Ja Ci juz napisalam wiadomosc w sprawie tej smyczy, moglabys (moglbys?) dla mnie ją zarezerwować?
  16. szkoda ze foty mi sie nie wyswietlaja
  17. Są, są ;) eko-pies.pl I tam są, obróżki Dublin Dog ;d Gdyby kosztowały 2 razy mniej to sama bym sie zdecydowala ale dawać ok. 50 czy ileś zł na obróżkę taką, eh.. -.-
  18. blue_bc i tym postem swoim bardzo sie mylisz ;) Twierdzisz, że tylko shelt i papillon mają predyspozycje do sportów. A wytłumacz mi dlaczego ;) Mam yorka, trenuję z nia agi w przyszlym roku wybieramy sie na nasz debiut zawodowy i moge Ci przeslac filmik czy to z treningu czy z pokazu jak zapyla ;d I fakt, jest mała i żałuje, że w polsce nie ma kategorii XS, ale cóż ^^ Może kiedyś wprowadzę ją i tu ;>
  19. Imienia nie, ale ogółem 'gatunek' tak. W twoim znaczeniu gówna, to małe psy. A mój taki należy. Swoją drogą musze posiedzieć w internecie i poczytać, czy maseczki błotne działają też na półkule mózgowe, bo chyba by ci sie przydało ^
  20. O jak miło, obie mamy tą samą ceche ^ Oh, uważaj na małe gówienka plątające sie pod nogami! A ja wypraszam sobie, żebyś obrażała mojego psa. Patrząc na Ciebie, to wolę psy 100 razy od ludzi, więc jeśli mieszasz mojego psa z błotem, to również mnie, a ja Ciebie ;) I uwierz mi, że mam wąskie grono przyjaciół, których stawiam sobie ponad psy, reszta ludzi to dla mnie... przemilczę ;) Jest zbyt dużo idiotów żeby ich bardziej cenić od psów.
  21. A chcesz sie wymienić za coś ode mnie? :D Mam nadzieje, ze bedzie jej wygodnie ^^
  22. Dobra ciotki, dzieki ;** Postanowione: grochy z.... pomarańczem! ;] Różu mam dość po muscacie, którego chce sprzedać ;d Teraz tylko zebrać.... z 60 zł i kupuje szeleczki z obróżką xD Ciekawe jak śmiesznie będa wygladac te szeleczki sportowe na dżorku ^
  23. Ja wtrące tylko swoje 3 grosze. Nie bede rozwijac dalszej rozmowy, bo nie po to tu przyszłam. Powiem Ci Pocachontas jedno- jeśli Ty nazywasz małe psy (w tym obrażając mnie, bo sama mam 2kg psa) gównem, to ja bede Ciebie nazywac gównem i bede mieszac z blotem, bo dla mnie ty jestes wyszczekanym gownem jak to swietnie okreslasz ;) wiec sie nie zdziw jesli czlowiek nie ma do cb szacunku bo ty nie masz do calego swiata ;) amen, zegnam
  24. Ale wy niedobre! To teraz dylemat... Grochy z różem albo pomarańczem czy krasnale czerwono-zielone, mmm ;P
  25. Tyle, ze szelki juz biore niebieskie -.- Huk, wezme krasnale z czerwoną taśmą i zielonym polarkiem *.* Iza, czekam aż kupisz ode mnie rogza i zamawiam xD Może chciałby ktoś z Białegostoku podpiąć się pod zamówienie na activdoga?;)
×
×
  • Create New...