Heh, nic nowego :P Trainera przerobiłyśmy, po jakimś miesiącu pies nie jadł.. Kurcze, ogółem TOTW to świetna karma, moja ją jadła chętnie z próbki, ale 2,7 kg to dla nas za dużo, niestety :( zobaczę troveta, dzieki :) o pro nature też pomysle, ale jak jest z granulkami i ceną?