Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ha, ja z Martą się zamieniam na fioletowy odblask dla mojej ^^ Więc za kilka dni damy foto.
  2. o, Marta to zatrzask! :P to ja sie zamieniam ^
  3. a jaki kolor i cena? ;>
  4. I na dniach bd robić obróżke dla nas : * O, kupiłaś już taśmy? sugarr- ta smyczka z hiltona 'niepotrzebna' jest świetna! Gdzie ją można dostać?
  5. Iś- nr. 6 bez żadnego ale! Świetne połączenie ^^
  6. No będe musiała poszukać.. A masz ją gdzieś w przykładowym sklepie? ;> Ile ona kosztuje, że aż taka droga? :) W sumie jeśli sucz rok siedziała na royalach... I dawałam radę ^
  7. Heh, nic nowego :P Trainera przerobiłyśmy, po jakimś miesiącu pies nie jadł.. Kurcze, ogółem TOTW to świetna karma, moja ją jadła chętnie z próbki, ale 2,7 kg to dla nas za dużo, niestety :( zobaczę troveta, dzieki :) o pro nature też pomysle, ale jak jest z granulkami i ceną?
  8. Taaa, brita już przerabiałyśmy. Pod względem smaku- jedna z najlepszych dla nas. Niestety, sunia nie przyswajała, 60% posiłków wymiotowała :(
  9. Ja właśnie znowu chyba zaczne kolekcjonowac obróżki :( I narazie kusi mnie viva rogz, ale nie wiem czy półzacisk czy nie, pomarańcz odblaskowy i fiolet limitowany.. Eh!
  10. Moja ma w szyi ok. 21, więc Mka jest troszke za luźna, ale zmniejszam i jest ok ;) Chociaż normalnie z łebka nie spada. A szerokością o wiele bardziej nam pasuje
  11. wszystkie po kolei ;P chyba znowu zaczynam wpadać w nałóg obróżkowy :(
  12. A tak wgl. to nie ma nikt na sprzedaż jakiegoś rogza m? ;>
  13. Asti, mogłabym prosić o cene na pw ; )?
  14. Ogółem jakby ktoś jeszcze chciał jaszczury: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1353967195&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any[/url]. :)
  15. Właśnie o to chodzi, rozweselą psa ;) A jaki podkład do tego i polar? (podkład 1,5 cm)
  16. [url]http://activdog.pl/attachments/Image/t_pacyfki.JPG[/url] *.* ! [url]http://activdog.pl/abcinfo.php[/url] Tutaj są inne też.
  17. Eee my mamy Surf Tartana, ale pozbędziemy się go i nabędziemy limit fioletowy ;) Myślę o np. czerwieni albo pomarańczy z odblasków. No i nowe taśmy Tani, ohh! Pacyfkowe szelaski będą moje
  18. Iza- w Carrefourze u mnie na osiedlu ;P Tzn. w tej galerii. Na przeciwko wejścia na halę prawie.
  19. My mamy Aquaela ;) O dziwo. A powiedzcie, wiem, maruda jestem ... Jaki rogzik dla Daisy ? Ze wszystkich serii. Bo tak mnie coś kusi strasnzie. Na święta najprawdopodobniej dostanie limitowany fiolet.
  20. A coś jeszcze w składzie? Tak bardziej 'wyczuwalnie dla psa'. Czyli ogółem grasslands jest lepsza?
  21. A czym się różni Acana Lamb&Apple od Grasslands?
  22. No i mam problem ;) Ale dzięki, chyba tego Boscha zamowię. Ale jakby ktoś mógł polecić karmę z np. dziczyzną, królikiem albo kaczką ze względnie małymi granulkami to prosze dać znać ^
  23. Hmm, a coś np. z kaczką albo królikiem? :(
  24. A moja właśnie żadnej acany nie chce wsuwać ;) I w tym problem. Co prawda mamy jeszcze jedno opak. Exclusiva 400 g, z kurczakiem, ale jak będę robić zakupy to bym zamówiła jakieś małe.
  25. Tak tak, my jadłyśmy festivala ;) Ale suni średnio podeszła..
×
×
  • Create New...