Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. My właśnie teraz będziemy zamawiać chyba bez kapturka, bo sunia w kapturze średnio chce chodzić. Szkoda, że nie robią ochraniaczy na całą mordkę, bo moja po 5 minutach cały pyszczek ma w śniegu i nic nie widzi ^
  2. Los Ferros :) Albo napisz do Pitmana jeśli Ci na nim zalezy czy mają pomarańczową taśmę.
  3. Więc od początku. Szukam karmy dla Daisy- 2,5letnia suczka, w typie yorka. Przerobiłyśmy już wieeele karm, wiem jednak, że sunia potrzebuje bardziej hm... specjalnych smaków, kurczak i wołowinka nie smakują. Ja wiem, wiem, że pies jest wybredny, ale cóż... Aktualnie jesteśmy na Exclusive adult small dog z jagnięciną, ale sunia troche karmy nie przyswaja, czasami zwymiotuje. Będe robić zamówienie świąteczne na animalii i rozmyślam nad którąś z tych karm: [url]http://animalia.pl/produkt,19044,58,Bosch_Adult_Mini_Lamb_&_Rice.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,16153,58,Happy_Dog_Fit_&_Well_Adult_Mini.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,11843,58,Happy_Dog_Supreme_Irland.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,20670,1st_Choice_Dog_Adult_Hypoallergenic_All_Breeds.html[/url] Która z tych? A może jakaś inna, łatwoprzyswajalna z np. kaczką albo królikiem? Może być dziczyzna
  4. Ja może wybieram się z koleżanką i starszą koleżanką jako opiekunka- istnieje taka możliwość? :)
  5. Czemu wszystko duże! :( Szkoda, że nie sprzedajesz nic mniejszego ..
  6. drpets.pl Kurcze, zamówiłabym coś, tylko sama nie wiem coo :(
  7. aaaj, zazdroszcze :P No ale, ponad 3 razy droższy od mojego, haha ^
  8. Tak, z polarkiem ^ No i właśnie nie wiem, czy nie lepiej jednak ciemny.
  9. Drogo dość ;P Przynajmniej jak na mnie. Kurcze no i właśnie nie wiem, czy mieszać, czy jednak wziąć ten ciemniejszy z paskami odblaskowymi ..
  10. Eeeej no, jakim cudem :( [url]http://yarek.cba.pl/picture.php?/923/category/10[/url] A Augie wygląda świetnie w sweterku, chociaż wydaje mi sie, że jest za duży troche^
  11. Moje? [img]http://yarek.cba.pl/upload/2010/11/20/20101120213128-776b6a53.jpg[/img] A teraz? Hm, fajny Twój ^ Ile dałaś? No i jakie połączenie dla mnie? :P A raczej dla Daisy ;d
  12. [url]http://yarek.cba.pl/upload/2010/11/20/20101120213128-776b6a53.jpg[/url] ło tak :) A połączenie, to jakie np.? ; P A jaki zamówiłaś? :D
  13. Zdecydowałam się na kombinezonik- 30 zł ^ Tylko jaki kolor: [IMG]http://i51.tinypic.com/2nc1g8o.png[/IMG] Z tych dwóch zaznaczonych :P Tylko szybko błagam, bo zima u mnie już straszna xD
  14. puchu- masz pełną skrzynke ^ Ok, w takim razie odpuszcze sobie łańcuszek ... ;)
  15. Pytanie do właścicieli łańcuszków rogzowych- jak one się zachowują w zimę? Bo tak się przymierzam do kupna jednego, ale nie wiem jak będzie reagować na mróz ..
  16. gosiaja- napisałam mejla do Ciebie w sprawie kombinezonu. Nie wiem gdzie Ci lepiej odpisać, ale prosze, bo u mnie już śnieg i mróóz :(
  17. Od- Nowa, ogółem kompleciki są świetne! Szkoda tylko, że można je jedynie kupić na tej aukcji i akurat w takim rozmiarze.. Bo sama tasiemka jest boska .
  18. gosiaja- chciałam wysłać zwrotne pw, ale skrzynka zapełniona :)
  19. Kombinezoniki też Pani szyje? Hm, ciekawa cena :P Mogłabym prosić o więcej szczegółów co do ubranka na PW?
  20. York w 2,5 !? Weź pokaż :P
  21. Ej no i mi namątałyście w głowie ;P Jakoś pomarańcz jaśniejszy dla mojej, fiolet ciemny, ale nie wiem który ładniejszy xD ehh. Narazie i tak nie ma dylematu, bo nie ma zadnego koloru na pm, a ja jakos nie chce lańcuszka, bo 1. drozszy, 2. musze zmniejszac.
  22. Dla Daisy odblask rogzowy fiolet czy pomarańcz? ;>
  23. Kurcze, no wlasnie tylko 2 mm ;P Ale jak mierzyłam lupinka 18 mm, to topornie.. No cóż, my musimy zostać przy węższych. A szkoda. Zresztą moja chudsza nawet, te 0,5 kg mniej :P
  24. To 18 mm? oO A ile Twoja sunia (?) waży i wgl.? ;P Bo w sumie yorczek, a 18 mm dobre?xD
  25. łojeju, statusu już nie pamietam, bo to przed wakacjami było. Kurcze, mają dużo okazji, ale nie chce kolejny raz ryzykować :(
×
×
  • Create New...