Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Dzwoniłam i to z 20 razy :) Moje były w dostępności do max. 7 dni. Nawet, jeśli by się okazało, że któregoś towaru nie ma, to czy tak ciężko odebrać telefon czy na meila odpisać? napisałam 2 meile, ze rezygnuje, a tu nagle mi kurier przyjezdza. a ze mialam zamowione juz w innym sklepie, to zrezygnowalam.
  2. Tsaa, ja ten sklep omijam z daleka, czekałam 3 tygodnie na paczkę za pobraniem (całe szczęście), złożyłam rezygnację z niego, a po jakimś czasie przychodzi do mnie kurier, że paczka jest na 300 zł. A kontakt z nimi ŻADEN.
  3. Oj Marta, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić :) Hehe, to Wy załatwcie węższe taśmy, to więcej klientów będzie :P
  4. Boziu, ukłon dla tego, kto zamówił szeleczki reggae'owe! Świetne są! Szkoda, że nie macie takich taśm 15 mm ;P A szeleczki i obróżka Aresowe super! Obroża dla Lary w rzeczywistości bardzo ładnie wygląda ;d
  5. Łostro, bc?xD Ale fajne :P Haha, Marta ^ No ja tak właśnie myślałam jakiś czas temu o Was, że już dłuugo się nie widziałyśmy! :) Mi w sumie weekendy pasują, i piątek bo reszta to nauka ..
  6. Aaa, no tak w sumie ;d
  7. Tzn.?xD Bo nie zrozumiałam tekstu ;P
  8. Marta dobrze wytłumaczyła (imienniczka ;d), że są yorki i yorki. Mi mówią, że moja bardziej taka yorkowa, a znowu sąsiedzi mają też niby yorka, a kompletnie inny, większy, czarny, sierść kompletnie inna. Kąpią o wiele rzadziej, ja gdybym chciała, żeby miała ładny włos, to max. co 2 tygodnie, ale, że skóra sie wysusza to co miesiąc, zresztą i tak jak my w błocie sie bawimy, to sierść jest w fatalnym stanie ;D A zmarzlakiem jest i to dużym ^
  9. Nie ma miniaturek yorków ;) Jeden jest większy, drugi nie. Jeśli patrząc, że moja to york, to jest z mniejszych ;d A takich z futerkami, to nie lubie. Same ortaliony, zresztą z polarem też bardzo fajne są tutaj: royalstyle.xt.pl
  10. Ja właśnie z powodu kulek myślałam o samym ortalionie, bo ogółem sunia uwielbia zime, można pohasać w śniegu do pyszczka, połapać śnieżki i w ogóle. Ale jak mamy kombinezonik bez rękawków, to 5 minut i sunia cała w śniegu.
  11. Ahh, dziekujemy :* Znalazłam na allu, fajny kombinezonik za 30 zł, ocieplany! xD Zamówię go chyba i bedzie ok. Mama już wariacji dostaje, jak mówie, że 4 ubranko dla psa idzie :P A mam zamiar na wiosne golfik kupić ;> Taki ze Snoopym, świetny jest: [url]http://allegro.pl/ubranka-dla-pieskow-snoopy-hiking-zolux-25cm-i1307791777.html[/url]
  12. No toż to moja kundlica ;> Ale jednak kupie z polarkiem, bo własnie na kochanym podlasiu zimy najgorsze są ;)
  13. A ja jedynie bede mogła sie umówić tak może... początki grudnia? Bo do praktycznie końca miesiąca mam zwolnienie z wfu i nie moge daleko chodzić ani nic.. Wybaczcie :*
  14. Ahh, szkoda ;d Bo znalazłam świetny, ale sam ortalion. No dobra, yorkowa ciocia sie wypowiedziała, to dzieki za pomoc :* EDIT: Tylko znowu nie bedzie jej za ciepło, jak bedziemy sie wybierać na psie spacerki zimą i jak bedzie szaleć?
  15. A ja mam pytanie. Bo byłam pewna, że zamawiam sam kombinezon ortalionowy. A teraz siostra, że koniecznie z polarkiem wewnątrz musi być. No i pytanie. Czy sam ortalion jakby nie ogrzeje psa? Głównie mi chodziło, żeby pies nie miał kulek, ale czy w zimowy dzień nie będzie jej za zimno w samym ortalionie?
  16. Ah, farciara ;D
  17. Marta ile dałaś za ten kombinezon? Ja właśnie napisałam do pani w sprawie takiego wdzianka, wersji sport, ale mniejszej. Bo zamówiłam wcześniej na obywatelpies.pl , po 11 dniach od zamówienia i opłacenia dowiaduję się, że do nich w ogóle ono nie wpłynęło -.-
  18. Ale cieniutki na niej! :P Ale ślicznie jej w nim :* Lucky- w Daisowych szeleczkach też ten pasek jest za luźny ..
  19. Sluchajcie, jakby ktos miał flexi, albo rogza na sprzedaz, dajcie mi znac :) Red Dingo tez nie pogardze ;d
  20. Nie miałby ktoś może na sprzedaż flexi, najlepiej comfort? Rozmiar 1! Przegapiłam aukcję metheory, smycz poszła mega tanio, a ja nie miałam jak licytować :(
  21. A ja bym nie wierzyła rozmiarówce internetowej, bo tam chociażby wymiary eMek są fałszywe ;d Chociażby obróżka na zatrzask jest od 25 do ok. 30-31, a nie 46 jak podaje internet.
  22. A dwóch nie możesz? Wtedy szary z żółtym i niebieski z purpurą! ;d
  23. Oj, no dobra! To ja w takim razie wykluczam niebieski z niebieskim (:D) bo to bedzie sie zlewało, że to tak nazwe. Myślę, że... róż z niebieskim xD
  24. Albo purpura z niebieskim, albo niebeiski z różem ;D Chociaż niebieski z błękitem też jest ładny ;P
  25. Z tych wszystkich to nr. 2 ;)
×
×
  • Create New...