Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. [img]http://i51.tinypic.com/25unsw6.jpg[/img] [img]http://i55.tinypic.com/2rfyd95.jpg[/img] [img]http://i56.tinypic.com/14lnjib.jpg[/img] [img]http://i54.tinypic.com/2rdd7o9.jpg[/img] ??
  2. Są w Białym? Hahah ;) A ja nie moge sie zdecydować jaki podkład do groszków activdogowych :(
  3. Iza- tutaj zobacz: [url]http://www.drpets.pl/?58,smycz-s-z-ozdobna-naszywka-(hl01[/url])
  4. Iza- powinien byc ;) A co, juz mojej eMeczki nie chcesz?;D
  5. No to Mka na pewno będzie dobra! Nie zastanawiaj sie xD
  6. Twoja laska jest mikro mikro a ile waży i ile w szyjce ma?xD Moja bardzo urocza szczurzyca ;) Ważąca całe 2,3 i mająca w szyjce 21 cm xD
  7. DorkaWD- niedobra jestes! Przez Ciebie biore szeleczki niebieskie ze wzorkiem te gałązki, a obroże zielona w grochy kolorowe ;d
  8. Magda, myślisz, że krasnale? Bo ja właśnie nie wiem ;P Pomoze ktoś jeszcze?
  9. A ja właśnie mam dylemat, bo Tania ma nowe taśmy i nie wiem którą wziąć dla Daisy: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/IMG_4049.jpg[/img] [img]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/t_groszki.jpg[/img] [img]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/IMG_4358.jpg[/img] I ew. jaka taśma podkładowa i polarek xD
  10. O, Martyna zrób wyprzedaż! I daj mi znać, moze sie na cos skusze ;> Ja zbieram fundusze na szeleczki od Tani w krasnale ^
  11. Natula, mój pies jakoś nosi ten komplet przez rok i oprócz tego, że sie wytarł to nic mu nie jest ;) I niedużo Daisy brakuje do 3 kg ;> To chyba oczywiste, że komplet za 4 zł, szerokość 1,5 cm nie nadaje sie dla dużego i ciągnącego psa -.-
  12. Tak, w zeszłym było ;P Te komplety smycz i obróżka, strasznie szybko się ścierają -.- U mnie są praktycznie białe ;> Ale zawsze to smaczki można taniej kupić i zabawki. A ja sie przypomne, o podpisie, wspaniały rogz na wymianę a i reszta rzeczy też super ;d
  13. A ja wymienie swojego rogza surf tartan obróżke na zatrzask 16 mm na coś ;) Jakby ktoś był chętny to PW.
  14. Moglabym prosic na pw cene tych szeleczek trixie?;)
  15. A te szelaski trixie? ;) Jaki to rozmiar?
  16. Hmm mieści sie na terenie działek, ale nie tam gdzie zawsze był. Jeśli dobrze tłumacze (dziewczyny poprawiać!), trzeba iść ulicą Myśliwską i skręcić w uliczkę w lewo w działki. I będzie sie widziało plac ;) My będziemy, bo mamy trening. Ew. moge po kogoś gdzieś podejść, jak zabłądzi. Jbc. to dzwonić. (794375409)
  17. Turkus! Zdecydowanie ;d
  18. [quote]Ci co byli też... :/[/quote] Mówisz o mnie? O jak miło ;)
  19. Ah, jaka szkoda, ze wakacje tak szybko minęły! ;) Teraz tylko czekać lata 2011 ^
  20. Ok, dzieki ;) Czyli jak na moją to niecałe 50 g, dziękuje jeszcze raz ;*
  21. nie chce mi sie czytac calego watku wiec spytam od razu: moglby ktos podac dawkowanie festival? chodzi mi o dawke dla psa nieco ponad 2 kg ;P
  22. Nie rozumiem aluzji ;) Nie widze nic zlego w tym, ze pies na podlodze spi oO
  23. Zebys wiedziała ;P Tzn. ona dzieci sie boi i na nie szczeka, a jak u mnie siedzi na kolanach to cicho, a nie daje sie zlapac, jak kogos obszczekuje ;d Więc za obroze lepiej ;)
  24. Po to, zeby ja przytrzymac, jak dzieciaki do nas przychodzą ;)
×
×
  • Create New...