Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Heh, mojej Daisy też nie mogę takich piłek kupić, bo za miękkie, twarde ale miękkie i ona to właśnie wygryza, mimo, iż dostaje je tylko na spacerkach jak jej rzucam
  2. W sumie masz rację :) Może byc lekko za duża...
  3. Ja bym wzięła tą kostkę :) A ja dla Daisy planuję kupić na gwiazdkę takie coś: [url=http://animalia.pl/produkt,11018,66,Petstages_Mini_Toys:_Mini_Cool_Chew.html]Petstages Mini Toys: Mini Cool Chew - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] lub to: [url=http://animalia.pl/produkt,11008,66,Petstages_Chewing:_Cool_Teething_Stick.html]Petstages Chewing: Cool Teething Stick - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] Jak myslicie, ktore lepsze i fajniejsze?
  4. Nie wiem czy odpowiedni temat, ale poszukuję jak najtańszych zabawek- piłek na sznurku dla najlepiej dużych psów, wytrzymałych- zabawki idą na schronisko. Takie jak najtaniej ;]
  5. Aaa, no właśnie :) Te z biedronki fajne nawet były :) Bym kupiła narazie ze 2, ale już pewnie nie bedzie ;/ Kupimy później, może na wiosnę, żeby już tak ćwiczyć softy ;]
  6. Tzn. mi chodzi o taki: [url=http://www.krakvet.pl/trixie-frisbee-18cm-3336-p-3758.html]TRIXIE Frisbee 18cm 3336[/url] Tobie również o takie "coś" czy coś innego? Bo ja to dla mojego brzdąca dalekie sadzam rollerki zeby troche pobiegała ;]
  7. Może i tak zrobię nawet :) Bo nasze frisbee, materiałowe z Biedronki wsadziłam w drzewa iglaste u mojej babci i nici wyjąć ;/ A mam pytanko... Czy te frisbee z trixie, nadaje się do rollerków?
  8. To ja może napiszę tak: Mam pieniądze tak naprawdę, tylko, że leżą one u mamy i ona nie chce zebym wydawala na takie "glupoty", bo musze karme dla psa kupic, weterynarz, pielegnacja.... Wczoraj mala byla u weterynarza, 50 zl zaplacono i ze nie ma pieniedzy na glupoty....
  9. Tak, od razu napisz ze karmie go syfem pedigree czy marketówką :/ Po pierwsze karmię ją RC, po drugie wolę wydać więcej na jej pielęgnację czy coś, a nie zabawki. Ja bym osobiście wolała jej od razu kupić softa, ale niestety nie każdy ma super rodziców, którzy na wszyscy pozwalają....
  10. Jeśli ponawiam pytanie- to przepraszam, ale czy wiecie, do jakich piosenek występowali Agnieszka i Tai w półfinale? Czy mógłby mi ktoś podać tytuły? Pilne :)
  11. W sumie to on i droższy, bym wolała te competitiony.... Bo niestety rodzinka nie wydaje tak na psiaka dużo :) Myślę, że dla niej nie byłby za twardy, przeciągam się z nią zabawkami jak z pittem i może ona wisieć w powietrzu z zabawką, bo tak mocno trzyma
  12. Tylko właśnie w tym problem, że one drogie są i rodzice nie pozwolą kupić ;/ Ledwo być może namówię na Competitiona ;/
  13. Hmmm a dla tej mojej 7-miesięcznej suńki nie będą za twarde Competitiony??
  14. Jeśli kupiona w Wysokim Mazowiecku to możliwe, ale w to wątpię :) Co prawda Daisy ma siostrzyczkę :) Dziękujemy za miłe słówka, jutro nowe focie :loveu:
  15. Ach dziękujemy bardzo za tak miłe słowa :loveu: Patrzę, że tu strasznie dużo właścicieli yorków jest :)
  16. Racja, podobieństwo jest :loveu: Co do pielęgnacji. Narazie mamy szampon dla yorków Dr. Seidla (?), ale planuję zmienić na Kharę no i kupimy też grzebień. A ząbki raczej dobrze, jak pytałam się weterynarz czy myć, to powiedziała, że narazie nie, bo białe, wszystko OK ;) Dziękuję za miłe słówka na temat mojego czochraka ;] Najpier miała być Duffy, ale sąsiadka ma Duffy, tyle ze pieska, więc troche nie bardzo ;] No i padło na Stokrotkę :) Planujemy pojechać niedługo do Wysokiego Mazowiecka, odwiedzić mamusię mojej małej :)
  17. Tzn. tak średnio, bo w zimie to będzie strasznie obrośnięta :lol: wymiarki, tzn.? Waży niecałe 2 kg i będzie w tych "standardach" do 2 kg :) W sumie to też ją obcinamy, bo ma pare kołtunków, z racji mego zaniedbania....
  18. Te zdjęcia mokrego psiula to jakbym swoją Daisy widziała :) Wiem coś na ten temat, jak po deszczu wejdzie w czarną ziemię obok kwiatków :) Później cała wanna brązowa :lol:
  19. W sumie troche juz jestem na forum, ale wczesniej mi sie pisac nie chcialo bo sie gubie ;] To proszę wymiziać od nas Tofasa i Aksę również :) A moja Daisy urodzona 4 kwietnia, tak więc niedługo już 7 miechów, ludzie jaka ona stara ;] Niedługo do fryzjera jedziemy :)
  20. Tak, tak, w sumie dołączyłam nie wczoraj, ale jakoś mi się pisać nie chciało bo się tu gubie cały czas ;) To mizianko dla Tofasa, moi sąsiedzi mają Goofy'ego, też york, tyle ze piesek i rowniutko o miesiac mlodszy, co do dnia ;] Moja mala sie urodzila 4 kwietnia ;)
  21. [CENTER][B][SIZE=2]Mała ciałem, wielka duchem..[SIZE=3] DAISY[/SIZE]! [/SIZE][/B][LEFT]Daisy.. 3 letnia (urodziny 4.04) suczka w typie yorka.. Tak wyszło, że w typie. Jest psem z charakterem, czasami wredna indywidualistka, jeszcze do niedawna pies duchem należał do mojej siostry, ale teraz to ja jestem z nią najbardziej związana. Na co dzień wesoła suczka, chętna do zabaw, rozrabiaka. Szczeka na nieznanych gości.. A ja? Marta, prawie 15 lat :D Uczę się w 2 kl. gim w Białymstoku, głównie interesuję się kynologią (podstawa ;d), od niedawna fotografią, a cały czas muzyką.. Słucham głównie reggae, dancehallu, hip hopu i mieszanek tego wszystkiego. Razem z Daisy od.. jakiegoś czasu uczęszczamy do klubu "KONTRAST", gdzie trenujemy agility (narazie przerwa, ale niedługo wznawiamy treningi). Do tego rekreacyjnie elementy obi, czasami bawimy się troche w dogfrisbee. [/LEFT] [/CENTER]
  22. MakeBelieve

    Khara

    Chyba tak zrobię, ten właśnie kupię co mi podałaś ^^ Sprezentuję Daisy na świeta ;) A ja musze malej tu galeryję zrobić....
  23. MakeBelieve

    Khara

    Hmmm no to jaki? W sumie... Co jest lepsze i bardziej sie oplaca? Khara czy Hery? Bo w sumie moze ja bym jej kupila i ten szampon :cool3:
  24. MakeBelieve

    Khara

    Kurcze..... Bo chcę kupić dla mojej Daisy jakiś szampon, a nie wiem jaki :/
  25. MakeBelieve

    Khara

    Hmm a czy jest szampon z Khary dla psiaków długowłosych? Bo nigdzie znaleźć nie mogę....
×
×
  • Create New...