Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja właśnie tez zastanawialam sie jak to dziala. To chyba przez internet wszystko.
  2. Chyba tak, jeszcze dużo czasu, prawie pół roku, bede starac sie eliminowac ten strach. Ley, no jedz na ten pierwszy.... Prosze ^^
  3. Ley, a Ty na który obóz w końcu jedziesz? Tzn. który turnus? Marta, jak mi miło :) Ja tam strasznie chce Was poznać, bo zakochałam sie w belgach *.* Co do wieku, to ja przy Was gówniara, rocznikowo 13 lat xD
  4. U nas niestety nadal jest tak samo.... Psinka nadal sie boi psow, a na wakacje zamierzamy jechac na oboz z psem... Czy to nie pogorszy sprawy? Co robic?
  5. magda z szilą- jej nick Ona jedzie na obóz Wandrusa, miejsce ma dzis czy jutro rezerwować. U mnie jest duża szansa, że pojade, jednak ostateczna decyzja nalezy do mnie, bo nie wiem co ze strachem psa....
  6. Wiesz co, nie wiem..... Może napisze.
  7. Mi Magda pisała, że 2osobowe, chyba, że np. przyjedziesz we 3 osoby lub cos w tym stylu, to wtedy domek 3osobowy
  8. Marta, w tym rzecz, że nie. Kompletnie nie. Żadnych znajomych z psami... Moi znajomi to prędzej antypsiarze.
  9. Potrzebuję karmy, dla 9-miesięcznej suni, yorka bez kurczaka. Szukam karmy dla małych szczeniaków, bo Orijena dla szczeniąt nie chciała jeść, ze względu na duże granulki. Teraz jesteśmy na RC Mini Junior Ultra Sensible z kurczakiem, niestety mała jest alergiczką i radzono nam by zmienić na karmę bezkurczakową.
  10. Hoh, dziękuję ;] Ja wolalabym pociagiem jechac, ale rodzice tez nie puszczą mnie samej xD
  11. [url=http://www.daktari.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=24&category_id=49&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29]DAKTARI.PL - SofFlite Yellow[/url] Tylko, że no niestety podrożał ;)
  12. To może softy? Chociaż na początek polecam takie "szmaciaki" do nakręcenia psa, najarania ich na maksa
  13. Będę wdzięczna ze strony wszystkich ;] Najpierw niech się zaprzyjaźni z psem z domku, potem zobaczymy co dalej :) Ona potrafi z labradorem sie pobawić, a z drugim labkiem już nie, nie wiem co ona ma ;p
  14. Szmaciaki dobre nie latają ponoć, ja miałam coś w stylu takiego: [url=http://animalia.pl/produkt,2773,Trixie_Dysk_bawełniany.html]Trixie Dysk bawełniany 25 cm - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] tyle, że mniejszy i fajnie rollery nawet chodziły, do latania już gorszy. A ten co Ty podałaś kosztuje 33 zł, nie lepiej taki kupić: [url=http://animalia.pl/produkt,9108,Trixie_Dysk_nylonowy.html]Trixie Dysk nylonowy 25 cm - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] ??
  15. Oh, chociaż o to się nie martwie ;] Może jeszcze jeden york pojedzie ;] Zuza z Noddy'm ;] Tylko może mi ktoś pomoże, co zrobić ze strachem tej małej?? :(
  16. Jak zabierzesz Daisy zabawkę to bardzo dużo ^^
  17. A ja nie wiem czy jechać.... Bo moja Daisy to dość strachliwy pies. Psów się dużych boi na ogół, chociaż pare razy skoczyła do labka z chęcią zabawy. Małe to różnie. Niektórych unika jak ognia, z niektórymi się bawi.... I nie wiem... Z jednej strony nie chcę, zeby ten strach sie w agresje przerodzil, z drugiej strony chce pojechac na takie cos.
  18. smallpati myślałam, że masz rogza Ske, bo takowy chce kupić....
  19. Wie ktoś jak jest w Białymstoku może?
  20. Foty mi się nie wyświetlają. Masz coś z rogza Ske?
  21. Marta ja tak łatwo zdania nie zmieniam xD Po avie widać, że pies wspaniały ^^ A galeria założona jest? Bo jak nie to już mi zakładać :D Ja jade na pierwszy etap, bo mój pies nieposłuszny jest i mało komend względnie umiemy. Marta a Ty na 1 czy 2 etap?
  22. Ley, dlaczego? Ja też jako termin wolałabym później, ale...
  23. Ja nie wiem, ale Magda jedzie bodajże na ten turnus, chcę poznać Martę i jej przepięknego psa xD
  24. No dobra, napisze do nich xD Marta, tyle, że mi jest zle do W-wy i później tam, bo mi ponad 8 godzin wyniesie
  25. Jednak jadę samochodem, najprawdopodobniej na OZP1a xD
×
×
  • Create New...