Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A zarzuć linka, bom ślepa xD [b]bazylowa[/b] a masz zamiar wprowadzic szele??
  2. Rogzy na bazarku, ale jakie rozmiarki?? :)
  3. Co do yorkowych to masz możliwość zrobienia obroży o szer. tylko 11 mm albo 15 mm? Mysle, ze fajne byloby cos pomiedzy, np. 13 mm i regulacja od 20 cm do 30 z kawałkiem. Bo jednak duzo yorkow, jak np. moja ma 20 cm w szyjce. I koniecznie czerwona! ;]
  4. Przepraszam, że OT ale może chciałby ktoś pomóc! [url]http://www.dogomania.pl/forum/12107382-post565.html[/url]
  5. Przepraszam, że OT ale może chciałby ktoś pomóc! [url]http://www.dogomania.pl/forum/12107382-post565.html[/url]
  6. Przepraszam, że OT ale może chciałby ktoś pomóc! [url]http://www.dogomania.pl/forum/12107382-post565.html[/url]
  7. Dla nas 15mm to troche za duzo :( Ale regulacja od 20 cm powinna byc xD A nie chciałabyś zrobić szeleczek na zamówienie?? *.* Bo szukam czerwonych szelków, a czerwone z yorkasami byłyby IDEALNE!
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-kazdy-cos-znajdzie-dla-siebie-na-bialostockie-psiaki-do-24-04-a-135350/#post12113282[/url] Bazarek na psiaczki białostockie, kto chce? 8)
  9. To ułóż mi ktoś tekst jak to powysyłać xD
  10. Dokladnie, z yorkasami by sie przydala xD Czerwona albo rozowa! :)
  11. Dziewczyny, przed wakacjami moge skombinowac paczke do schroniska, co prawda małą, bo za 500 zł, ale to zawsze coś: htt p:/ /telezoo.p l/galeria/oddaj---mi--ten---dysk_540.ht ml (gdzieniegdzie są spacje, wykasujcie je) To mój pies w konkursie Telezoo na najfajniejsze zdjęcie psa w kategorii Pies i Sport. Za I miejsce jest paczka równowartości 500 zł (15 kg karmy, smakołyki, zabawki) która przydałaby się dla schroniskowych psiaków :)Narazie mam 4 miejsce, od 3 są nagrody. Jakbyscie same zaglosowaly i ponamawialy znajomych to mialybysmy szanse wygrac..... TRZEBA SIĘ ZAREJESTROWAĆ, BY MÓC ODDAĆ GŁOS!
  12. Tak, ale sory, skoro ktoś próbuje mi wmówić, że malutki kawałek materiału ociepli mojego psa!
  13. Jak duza ta kula smakula? Za duza dla yorka? Za ile bys sprzedala?
  14. Dziewczyny, jednak JA bede!!!!! Jak gorzej sie nie poczuje to bede xD Tez o 14 xD Czyli pod wejsciem na lodowisko. Ja do Izy pisze na kom tera. Mój numer: 515584460. Daje dla Izy znac ze bede, kto jeszcze? Marlena? Na kome pisac!
  15. Paulina, prosba xD Jak bedziesz w klubie podpytaj sie Ewy czy moglabym zapisac sie z Daisy bez kursu dla początkujacych? A jak to u Was bylo? Chodzilyscie najpierw na jakis kurs?
  16. Aaa, to wiem gdzie! Psia łączka? ;] Nadal taka zarośnięta, czy już obcięli trawę? Bo jak byłam w wakacje w 2008 to cała zarośnieta była xD Paulina, mnie to mama by z domu wywalila xD Ja musze jechac w niedziele, bo nie zostane sama do wtorku w domu xD Czyli spotkanko w sobote? Zastanawiam sie czy mojego bachora nie wziasc, zawalu dostanie pewnie jak tyle psow zobaczy, ale moze to i dobra dla niej terapia wstrzasowa?
  17. Tamtatam tamtamtamtam tamtam!!! Jestem zwyciezca, zgadlam xD Zuza, mi to roznicy nie robi na ktore psiaki, na te ktore najbardziej potrzebuja domku. Wiec mozesz wydrukowac, ja tak mysle ze po swietach poroznosze
  18. Mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje :angryy: W weekend po swietach nie bede mogla, bo sobota- halowe agi a niedziela u babci na swieta prawoslawne. Ew. piątek jeśli już xD O właśnie! Kto jedzie na te halowe zawody agility??? To wtedy mozemy sie spotkac :cool3:
  19. Lotos.... Lotos.... A nick schroniskowego??? Bo nie kojarze xD Czyżby Colie? ;] To bannerek wstawiam w takim razie do podpisu. Ogłoszeń wydrukowanych nie macie????
  20. Witajcie cioteczki :loveu: 50 paru stron nie czytalam, wiec napisze w skrocie: w czym wam pomagac? oprocz zbiorek? macie ogloszenia do poroznoszenia? jakbym wyzdrowiała to bym poroznosiła po miescie. bannerki macie? wkleic mi tu, to powklejam gdzie sie da, calego watku nie chce mi sie przeszukiwac. wasza wierna pomocnica ciotka marta xD * ta od tych zbiórków, co to z zuzą sie spotkalysmy kiedys i nawet nie wiedzialysmy ze to my xD co te takie dywany przywiozlam itp. xD*
  21. Niestety nie spotkam się z Wami :( W nocy miałam gorączkę, jakiegoś wirusa złapałam :(
  22. A co ci??? Podziel sie z ciotka marta jakie masz sposoby na szybkie wyzdrowienie xD Mi wlasnie mama i lekarka mowily, ze to taka zdradliwa pogoda :/
  23. Tak, tak bedziesz xD Ja mam zepsuty, jak uda mi sie naprawic to wezme, tylko nie wiem czy sie spotkamy :/ Bo wirusa złapałam i watpie, zebym sie wykurowala do niedzieli :/
  24. 2 i 4 najfajniejszy ;] Juz wstawiam :) * Co tam u Miki? Nadal zarlok? :)
×
×
  • Create New...