-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Nieee, no nie bede miala ;p Tylko mi zakomunikować trzeba, ze jakas bida czeka na pomoc ^^ Ale super :) dreag- informuj na biezaco o Stefanku :) Czy cos potrzeba, moze cos kupic?
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
eeej mialas ze mna nie wstawiac ;p a reszty nawet mi sie nie waz! -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
O kurna, zapomnialam ze tu tez takie cos obowiazuje, dobra sory xP No wstawiaj, wstawiaj ;p Tylko nie wstawiaj tych, gdzie ja jestem. -
Sluchajcie, a nie jedzie nikt na OZP4? Bo na OZP3 to ja jeszcze kurs z psem bede miala, a na OZP4 moze pojade.....
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
[img]http://i40.tinypic.com/23vcl5x.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/4h78ug.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2eyxs1f.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/e7mko1.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2iik60y.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2rpu07b.jpg[/img] <-- to właśnie ta nasza łąka. 3 razy większy obszar jest jeszcze dalej ^^ [img]http://i40.tinypic.com/15zjel4.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/2wgzuvp.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/2wgzuvp.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/sdg3m0.jpg[/img] kuuuniec ^^ Nastepna dostawa fotek bedzie pewnie po weekendzie, po pikniku agi ^^ -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Dawno nic nie wstawialam, to dam fotki ze wczorajszego wypadu na łąkę ^^ (3 godziny wariowania z pańcią :D) [img]http://i40.tinypic.com/2ql4vx1.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/24n4m4o.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/33fgbif.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/1hw45j.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2ypmbzo.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/9s3vw2.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/k00a43.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/34oahvp.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/30w9vgy.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/wvescj.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2nroxm1.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/14mgrbs.jpg[/img] -
Nieee, ta fioletowo-rozowa jest przesliczna :loveu: W serducha ^^
-
Nie lubisz Paulinki? :] Paulinka jest fajna ^^
-
Aaaj, tam 2 godziny spedzenia przed laptopem i wysluchiwania wrzaskow mamy i kazan na temat bazarkow oplacily sie :) Dzisiaj przekazalam Paulince (:loveu:) 120 zl, z bazarkow ok. 100 zl wyjdzie, takze ponad 200 zl wyjdzie. Cioteczki! ile kaski brakuje??? Nie ma to jak szczerosc- [quote]A już właśnie miałam się wpraszać[/quote] :)
-
a proszem Cie bardzo ^^ Siedzialam nad tym z ponad 2 godziny, ze juz mama byla zla, ale sie oplacalo ^^ Cioteczki, Paulina powinna jakos dostarczy ponad 100 zl (ok. 120) dla Stefanka :) Tylko cii. to tajemnica! :loveu:
-
Hmmm ja rowniez moglabym odwiedzic Stefanka ^^ Bardzo chetnie nawet :) Tylko jakos tak sama... mozemy sie w sumie kiedys wspolnie wybrac ^^
-
Uff, na szczescie dzisiaj jest juz wszystko dobrze. Sunia juz ze mna spala, jest aktualnie radosna, szaleje z zabawkami, na spacerku tez fajnie biegala. Jednak wczoraj jak poszlam spac (ok. 23) to sunia wstala, pobiegla do mamy do pokoju, pod biurkiem zrobila dwa duze gooowienka i juz wybiegajac z pokoju narobila rzadszym (biegunka). Ale dzis juz wszystko jest dobrze. Poobserwuje, jak do konca dnia tak bedzie to chyba nie ma sensu jechac do weta.
-
Z wetem czegos takiego nie konsultuje, ale rozmawialam z nia, a ze daisy wczesniej miala duzo kleszczy, to sama powiedziala, ze to moze i dobrze ze pryskam ja jeszcze dodatkowo- profilaktycznie. Uff, juz jest lepiej. Sunka zjadla dosc duza porcyjke wolowinki z ryzem i wypila 2 zakreteczki od butelek plastikowych, takze jest dobrze :) Jak do jutra sie nie poprawi, to jednak i tak pojedziemy do weta.
-
Cioteczki! Wredna ciotka Marta zrobila duzo bazarkow xP (mowa o mnie): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-extra-bombowy-misz-masz-na-stefanka-z-polamana-szczeka-do-26-06-a-140239/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-kazdego-cos-dobrego-na-stefanka-z-rozwalona-szczeka-do-26-06-a-140240/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/extra-ksiegarnia-na-stefanka-z-rozwalona-szczeka-do-26-06-a-140238/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bluza-dla-psa-iii-roznosci-dla-stefanka-z-rozwalona-szczeka-do-26-06-a-140237/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cos-dla-psa-kota-na-stefanka-z-rozwalona-szczeka-do-26-06-a-140235/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/google-page-rankingobki-karm-probiotyk-ka-bers-na-stefanka-z-rozwalona-szczeka-do-26-06-a-140232/[/url] Teraz to podnosic prosze, zeby mi na 2 strone nie spadaly i namawiac do licytowania ^^
-
O to chodzi, ze od ponad 1 miesiaca nie miala ANI JEDNEGO KLESZCZA! A chodzimy na laki itp. itd. Ma i obroze przeciw kleszczom i jest pryskana przeciw kleszczom i dajemy pipete. Kurcze, no jutro trzeba przejechac sie, bo dzisiaj juz zamkniete.
-
Moja sunia (ponad roczna sunia w typie yorka) dostala dzisiaj cieczki. Od 9 rano lezy na lozku, przykryta kocykiem. Do tej minuty, ona przez ten caly bozy dzien lezy na tym lozku i na zmiane-lezy i spi. Czy pies moze AZ TAK CIEZKO przezywac cieczke !? Dodam, ze sunia nie chce pic ani jesc. O spacerze nie mowie. Przed chwila poilam sunie z palca (maczalam palec w wodzie i dalam jej lizac) co zajelo mi 10 minut. Dodam jeszcze, ze sunia co jakis czas bardzo sie trzesie. Czy udac sie z tym do weta, czy po prostu niektore psy tak ciezko to "przezywaja"? :(
-
Sluchajcie, cioteczki, Paulina mnie tu wezwała. Sytuacja straszna :( Ja moge porobić bazarki, tylko, że rzeczy już nie mam KOMPLETNIE! Moze ma ktos cos? Obojetnie co, wszystko sie przyda!!!
-
Głogów!sunia ma dom, pomóżcie szukać domków dla jej dzieci!
MakeBelieve replied to yuki's topic in Już w nowym domu
yuki dowiedz sie koniecznie w poblizu jakiego miasta jest te miasto/wies, gdzie sa te psy. i wtedy szukaj na mapie pomocy. skoro ludzie deklaruja chcec pomocy, to powinni pomóc. tylko wiesz, nikt nie jest w stanie obleciec wszystkich tematow dookola na dogo, dlatego czasem trzeba samemu do kogos napisac. -
Raz w klubie dziewczyna dala mi go, to dziwnie mi sie nim klikalo ;p
-
Tyle, ze my nie bedziemy chodzic na zwykle zajecia, tylko na takie jakby kursy. Np. teraz jak chodze na kurs to nie moge byc klubowiczem, bo np. po tym kursie juz moze nie bede chodzic.
-
Ja oczywiscie tez bede, niestety bez psiaka ;] Ale kto wie, moze tez kiedys wystartuje ze swoim yoreczkiem :D
-
Głogów!sunia ma dom, pomóżcie szukać domków dla jej dzieci!
MakeBelieve replied to yuki's topic in Już w nowym domu
[url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url] Poszukaj na mapie pomocy, może ktoś się znajdzie. -
No to ja tez mam ten z karlie.... Jeeeju, Karuskowy głośny? Kurde :/
-
I jesteśmy ^^ Tyle, że narazie kursantki, aktualnie jesteśmy na kursie takim przygotowującym (motywacja psa, skupianie itp. itd. takie duperelki :D) jak wszystko dobrze pójdzie na wiosnę 2010 będziemy pełnymi klubowiczkami:D
-
O, ja wlasnie bede kupowac ten karuskowy. A glosny jest?? Czyli mowisz, ze szybko klika?