-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
[url]http://i41.tinypic.com/ok4q3l.jpg[/url] Eeem, co to? :lol: Trzymałaś Tośkę za łapy czy ona tak skoczyła? xP
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Witamy witamy :loveu: Panienka też mi się podoba :] A za frisbee biega, szkoda, że tylko za rollerkami :( -
Więc Fretka widzisz. Ja bym nie ryzykowała. Ja swoją też niedługo muszę zacząć przestawiać na suche... * LUDU!! Nie ma u kogoś w mieście może karmy dla psów Trainer Fitness? Czy cos w tym stylu*
-
Nie wiem, dziewczyny, które były na obozie mówiły, że nie ma jak tam gotować. Chcesz, to bierz do gotowania, tylko się nie zdziw, jeśli jednak sie okaże, że nie będziesz miała jak gotować.
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Oooj, Foxowa, nieładnie, nieładnie xP Daisy aktualnie śpi, ma chyba już dość lata ^^ Mialam z nia wyjsc na podwórko, ale u mnie taka ulewa nagle ze swiata nie widac ;p -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Oooj, Foxowa, nieładnie, nieładnie xP Daisy aktualnie śpi, ma chyba już dość lata ^^ Mialam z nia wyjsc na podwórko, ale u mnie taka ulewa nagle ze swiata nie widac ;p -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Super ^^ Ja też :] A moge sie pochwalić, że w tym tygodniu wybieram sie z rodzinka nad wode ;p Nad jakis zalew czy rzeke. To piese wezme ^^ Zobaczymy czy znowu bedzie chciala plywac. -
Ja wlasnie kurcze... Poszukuje karmy Trainer Fittnes dla małych psów z kaczką i nigdzie znaleźć nie moge :/ Psica chętnie tą karmę jadła (dostałam pare próbek) i granulki małe, akurat na smaki dla niej. A aktualnie podjada Red Millsa ze śledziem, to na smaki granule za duże :/
-
Oj, z tym gotowaniem to chyba nie wyjdzie... Ja tez mialam brac dla swojej i gotowac, bo tak normalnie je, ale dziewczyny, ktore juz na obozie byly pisaly, ze tam tak naprawde nie bylo gdzie gotowac.
-
Wiesz, moja ma "Cat hunter" :D A te fotki są prześliczne ^^ Super miałaś pomysł :]
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f206/zawody-agility-miasto-przyjaciol-iv-piknik-agility-136285/index8.html[/url] od tej strony do konca masz i sie ciesz :] -
O, Guptasek, widzisz? ^^ Ja dla swojej biore: 0,5 kg karmy (haaha xP) jak i nawet nie mniej 60 pasków mięsnych ok. 0,5 kg zwierzaczków herbatników jakas kosteczke pewnie do gryzienia kupie
-
Wróciła, wróciła xP Fajnie było w sumie :] O fotki prosze ja ;p
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A nie mam xP Ale czego, Szczurzego? xP Wstawie, jak dziewczyny z klubu wstawią, bo fajnymi aparatami robily. -
Guptasek, O Z P 44444!!! Pliiiska xP na ozp3 bedziesz musiala zaraz znowu jechac po ozp2 xp
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Niach, niach, niach xP Piknik Agilty ;p Gdzies jest watek na dogo. Wlasnie wrocilam. Ale super było xP I Grama poznałam od...? xP Nicku nie pamietam ;p -
To bedziesz musiala ciagle mu to gadac ;p Niee wiem no, jak sie okaze, ze nie masz z kim byc w domku, to na miejscu zobaczymyyy ;p
-
O Boze, to moj pies tego nie przezyje ;p Szczegolnie, ze to jeszcze duzy pies ;p To jeszcze raz do niej napisz :]
-
To poczekaj niecierpliwcu xP Ale Twoj pies (sunia czy piesek?) eeem żywo reaguje na inne psy czy jal?
-
Wiesz co... Moja Daisy, yoreczka boi sie psów, a Lakiego już zna i on na nią nie reaguje wcale praktycznie... A co, Shetanka ma juz współlokatora?
-
To jak Kamila nie jedzie, to dowalam sie do Ciebie xP Ale tak, to i tak z Kamilą pewnie jadę :]
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Bo na pikniku wszystkie ;p Ja tylko wróciłam i powiem jedno... B O S K O !!! Tyle swietnych borderów, ogółem fajna atmosfera i w ogóle ^^ Ja tylko musiałam wrócić przed zawodami frisbee, ale jutro tez sie pojawie z Daisy :D -
Najpierw do nakręcania polecam gumiaka z Trixie, później zobaczysz, czy ma mocny "chwyt" czy nie. Może wystarczą zwykłe Competitiony, może będą potrzebne Jawzy.
-
Posty skaczą!!! Wrrrrr!
-
Właśnie chciałam Ci napisac, że Shetanka tez jedzie na OZP4 :D Dobra, tak jakby co, to nasz znak rozpoznawczy, to bedzie 13latka z yoreczkiem i 14latka z goldenem ;p Poznacie nas napewno, bo bedziemy razem jak cos ^^ Chyba, ze jakims cudem plany nie wypala i Kamila nie pojedzie, to ja bardzo chetnie z którąś z Was xP (która ma spokojniejszego i mniej rwącego się do psów psa?)