Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A, to spoko ^^ Jea!! Dzisiaj juz zaliczke wplacam ;p Oł je! Nie moge juz sie doczekac ^^
  2. Wiem, ze w zeszlym tez bylo ;p Boze, upodobnic do siebie... Jeju xP Ale ze stroj podobny mam i ja i pies, tak? :)
  3. Dziewczyyyny... A zdradzicie o co chodzilo w tym przebieraniu psów? :D
  4. Ciekawe z czego ;p Kieszonkowego nie dostaje, aktualnie w portfelu mam same żółciaki :lol:
  5. Ale o to chodzi ze "wyprawke" funduje mama i sie nie zgadza na ten skorzany :/
  6. Szukalam, jest ale dla psów rasy ratler. o. i mi mama nie da 19 zl na kaganiec dla psa ktorego i tak pewnie nie bede uzywac
  7. Berneska, a w tym roku sie nie uda? :) Ja tez bylam pewna ze juz w tym nie pojade, a jednak ^^ Poproś rodziców, jak coś to zapraszam na OZP4 ^^ A tak jeszcze do jadacych na ten ozp4.... Bede zamawiac rzeczy dla sucz na: [url=http://krakvet.pl]Karma dla ps
  8. Czekaj, bo nie zrozumialam. Male psy chodzily w kagancach, a duze nie? Magda, ale o to chodzi, ze moj pies ledwo oddycha w tym kagancu, rozumiesz? Ona sie w nim meczy. A wiekszy rozmiar juz za duzy jest spada. Na mojego psa kaganca nie ma. Zresztą teraz z psami jest lepiej, ma juz nawet kolezanke labradorke. Bawi sie juz z kilkoma znajomymi psami. Ona jedynie zeby pokazuje jak jakis pies po prostu biegnie do niej, ona nie ma jak uciec. Tylko wtedy. A co z domkami? ^^
  9. Zgadzam sie, tor swietny ^^ Co do tych komend. Ja swojej tez nie za kazda rzecz. Ale myslalam, ze na tym posluszenstwie w ogole za nic sie nie daje ;p Ludu, ktory domek najlepszy? ^^
  10. App ja kaganca nie wezme, bo na moja nie ma takiego. Metalowy za duzy, zreszta psica sie pod nim zawali. Materialowy nie dosc ze waski jak cholera, ze sucz ledwo oddychac da rade, to kurde jeszcze wystaje, bo moja ma krótką kufę. Trudno.
  11. To pies jako ze nagrody nie dostawal w posluszenstwie??........ Kurcze, nie wiem czy dla psicy transporter kupowac.... W pociągu pies musi byc w "czyms"?? Chodzi mi o małe psy.
  12. A co to za shih-tzak? ^^ [url]http://lh6.ggpht.com/_UdA1nmL17RY/Sk0sX0EZ3jI/AAAAAAAAAE0/xIBDlmJLqlQ/s576/Obóz%20!!%20203.JPG[/url] Tez w agility biegał? ^^
  13. O, dzieki App ^^ Biore sie za "lekture" :] A jeszcze.... czyli psiaki mogly sobie bez smyczy biegac na agility? ^^ A na agility "motywatorem" byla zabawka czy smaki?? Bo gdzies tu chyba Marysia napisala, ze smaki to wlasciwie tylko na agility.... A jesli ja chce psa na pozniej na zabawke nakrecac, to bede mogla z zabawka pracowac? No i posłuszenstwo... To na co psy pracowaly, jesli nie na smaki?
  14. Oglądam właśnie, super ^^ Widze, że torek już lepszy i na trawie. A sluchajta.... Przydal sie kiedys transporter czy cos na obozie? ;]
  15. A co z agility?? Psiaki na smyczach biegaly??
  16. Uhu, duzo troche... Na pozniejszych turnusach mniej pewnie bedzie. Ja na OZP4 jade ^^ Marysiu, a jeszcze takie pytanko co do agility. Tam psy biegały na smyczach czy nie??
  17. Aha... No to ja jak cos to bede jechac tak, ze o 15.08 tam w Giżycku bede.... A szkoda ze tego biegu nie bylo ^^ A jakie psiaki byly?
  18. A i jeszcze jedno, bo musze juz leciec. Ile Ty wzielas smakow dla swojej labradorki?? Bo kolezanka jedzie z goldenem i nie wie ile jemu wziac :] I moze pomozesz.... Ile smakow wziac dla yorczka? :D I cos jeszcze przydaloby sie wziac oprocz tego, co na stronie napisali??
  19. Ale to agility bylo na trawie czy nie? Dobra, czyli pod uwage moge brac domek miedzy innymi 19 ;) A Ty o ktorej tam przyjechalas pierwszego dnia? Byli ludzie juz przed 16?? Troche dziwnie z tym wystawianiem.... Bo nie wiem po co mi to np. Skoro handlerem i tak nie bede. A co z biegiem terenowym? Opowiedz :]
  20. O! I jak wrazenia? Marysiu, naprawde jest nowy torek? Fajny jest ?:] Cwiczycie na trawie? Jaki domek najlepszy? ^^ Byly zawody agility czy cos w tym stylu?
  21. Ojeju, to juz? xP Właśnie zastanawiam się, co z tym torem? ^^ A! I jakby co, to ja z Kamilą bierzemy najlepszy domek xP (od Magdy dowiem sie ktory to :]) A tak sie zastanawiam... O ktorej zamierzacie przyjechac tam pierwszego dnia?
  22. Ah, mojej przepięknej suni? 8) Nie wiem ! Moze z zajec w niedziele w klubie... Nie wiem :]
  23. Ja też Cię kocham :loveu: A tak z życia Daisy... Dopracowałam z nią dzisiaj obrót w prawo, że reaguje na samą komendę, dopracowujemy obrót w lewo. A żeby nie było tak różowo, to powiem, że psica nie chce robić slalomu między nogami, o!
  24. Onomato-Peja skromność to podstawa :] A witamy, witamy :] Fotki będą... Ojeju, nie wiem :] Może w niedziele na zajeciach w klubie ktos zrobi to wstawie :]
  25. Boze, to Ty czesto na wystawy jezdzisz? xP Na moim zadupiu są: Nutra Nuggets, Arion, Acana, Orijen, 1st Choice, Hills, RC, Nutra Gold i jeszcze cos pewnie ;p
×
×
  • Create New...