-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Guptasek ja jade i kamila z Lakim (goldenem), ale my juz we dwie w domku ;p
-
U mnie wyjdzie... Dość sporo ^^ Czyli jeszcze coś dla Pauliny dać, czy trzymać na inną bidę??
-
Powinnas ustawic dysk pod innym kątem :]
-
O, to ja tez nie biore. Bo na moją to tylko materiałowy, a nie dość, że i tak za długi, bo moja ma krótką kufę, to jeszcze pies ledwo oddychać da rade. Jak pisałam z babką z wandrusa- to najwyżej nie bedzie nosic. Wiec jak cos, to powiem ze zapomnialam, albo na moja nie ma rozmiaru. Ja to zamawiam 60 paskow miesnych na krakvecie i w stacjonarnym kupie z pół kilo zwierzaczków herbatników. Myślicie, że starczy?? Ja na krakvecie wiekszosc zamawiam i tam jest tylko poidło 500 ml :( Dobra, najwyżej, wezme te większe, bo dla mojej 250 ml starcza.
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Tak wczeeesnie? xP Ja do konca siedze ;p -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Oh, to straszne ;p Ja nie przezyje ^^ A jak psa nie wezme? :] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
A zebys wiedziala ze sie odwaze, jak Ty moje wstawisz ;p Eeewa, zrobimy małe ćwiczonka na pikniku? Bo nie wiem czy brac nasz caly "arsenal" :] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Tiaaa, tylko jakimś cudem zdjęcia w galerii mojego psa są xP Zróbmy tak ;] Magda nie wstawi moich zdjęć, ja nie wstawię głupkowatych zdjęć Magdy ^^ [size=1]Ewa, myślałaś, że nie zauważę, jak napiszesz małym druczkiem?:D[/size] -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Hah! Komórka czyni cuda ;p Jak z Axelkiem cuda wyprawiałaś ^^ Więc cicho i zdjęć nie pokazuj 8) -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Eeej, STOP CYBERPRZEMOCY! Magda, do sądu Cię podam! <foch> Ewa, nie podpuszczaj :D Ja Daisy na Ciebie nasle, to pozalujesz tej decyzji :] Hah, ja zreszta i tak mam zdjecia Magdy xP -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Tia, Axelek woli sie z Daisy pobawic ;p Magda, uważaj ;p Piknik już niedługo! ;] -
A co to za kawaler przystojny? 8) A Toś jak zawsze śliczna ^^ Super jej w tych pomarańczach :] U was, to ten pomarańcz taki żywy, a u nas już się wytarł :(
-
Wpadłam ^^ Dzień dobry ^^ A tak na serio... thx za komplet :* A Toś jak zwykle śliczna ;] A ten border sliczny *.*
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Izus, to przylec, moze zdazysz ;p Magda, nie znasz jej! Nie sluchaj obcych! :D RC, dobra, wpadne ;p -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
To mysl, mysl ;p Eeewa, bierze ktos z Radosnego Psa aparat na piknik? xP Bo jak nie, to bede sie musiala zadowolic swoja 3 pixelowka w komie :D -
Nie jest ^^ Ale to mój wybryk ;p Jak gdzies pojdziemy na dluzej z psami do lasu czy cos, a cieplo bedzie to przyda sie cos takiego ;p
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Moze i byla fajna z kokardka, ale juz odrasta jej wlos, taka straszna nie jest ^^ Ewa, to aktualizuj, to moze i ja wpadne ;p -
Ja jakby nie patrzec tez wszystko mam. jesli pojade to msuze tylko kupic poidlo, bo aktualne ktore mam na bazarek wystawilam, bo psu sie nie podoba ;p z trixie kupie tym razem. no i kaganiec jak cos.
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Piekny, prawda? ^^ Ale to nie ja go robilam ;p Weez, ona byla tragiczna, taka kudlata ;p Teraz jest prze.... boska ^^ -
Wiesz, wczoraj byłam 2 zoologach i żaden kaganiec nie pasował.... Kurcze, nie wiem czy pojade :/ Mama cos sie burzy, ze ja niegrzeczna, a mowila ze sie wtracac do tego nie bedzie- mam z tata gadac :/
-
Raczej tak. Ja swoją kruszynkę też biorę :D
-
Aaa, szkoda ze na zaawansowanych ;p My na poczatkujacych. Napisalam przed chwila do p. Piotra, zobaczymy czy mozna sie jeszcze zapisac. Sluchajcie.... mam kupowac i brac dla swojej yoreczki kaganiec?
-
Ale super :loveu: Gratki! Ja to chyba moge sobie pomarzyc, zeby moja psina zlapala floatera :(
-
Boze, Boze zbawienie! Shetanka, ale naprawde na OZP4 !? Jupi!!! :D Jakiego masz psiaka? ;] Ja jestem na etapie przekonywania taty, który to wszystko finansuje. Kieruję się argumentem, że rodzice wcześniej już pozwolili mi jechać na ten obóz ^^ A do kiedy można sie zapisać??
-
Kuuurcze, ja moge porozwieszac, ale drukarka odmówiła już dawno współpracy i nie mam jak wydrukować pare egzemplarzy... Chce się ktoś podzielić...? :)