Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Mineralna- chcesz pożyczać czajnik 5 razy dziennie? :D Dobra, wezme ja jakiś, uzbroję się w zapas kisieli, zupek i wafelków ryżowych ^^ Przeeżyję :)
  2. Czyli można ^^ Bo na wielu obozach itp. nie można żadnej grzałki ani nic.
  3. Czyli wszelkiego rodzaju zupki chińskie itp. itd?? A można tam mieć jakiś czajniczek czy grzałkę, żeby coś sobie grzać?
  4. No od głównej :( Heh, nie pomyślałam, żeby Daisy do torby włożyć :( No ale cóż. Opalałyśmy sie, więc piesa nie miałaby gdzie sie schronić w cieniu.
  5. O kurde, ja to bede musiala troche wczesniej wstac ^^ A jedzenie dobre? ^^
  6. Ludzie, a orientujecie sie, czy na Dojlidy na plażę wejdę z yorkasem??
  7. Hehe ^^ To spoooko :) A o której na Twoim turnusie Guptasek pierwsza osoba przyjechała?
  8. Shetanka, to razem krzaczków bedziem szukać ^^ Rafola- w 5 min wyrabiałaś sie? :D
  9. Hehe, moja też waży ok. 2 kg, bo o linie dbamy, bo w agi startować chcemy ^^ I u nas też jest tak, że przynajmniej raz dziennie ide z psem, gdzie jest więcej trawy i tam ją spuszczam. A co 2-3 dni chodzimy na meeega łąkę, gdzie szaleję z psem pare godzin ^^
  10. Uuu, to ciezki strasznie, patrze. Moja waży ok. 2,2 a jest już dorosła.
  11. A, no to sobie dołożę ten ekwipunek ^^ Dobra, to mam nadzieje, ze mi sie nie bedzie chcialo w nocy. A od 22 do której? I jak z cisza nocną? 22? :D I o której pobudka? ;) Musze wiedziec, na co sie przyszykowac.
  12. Chyba Rafola żartujesz? Jak ja tam umre ze strachu. Ej, nie no, weźcie. Odechciało mi sie obozu :/ Kurde, to ile wziąć przeciw komarom czegoś?
  13. No tak... Rok, co to jest? ^^ Hehe, Wy teraz tylko wspominacie, ja już szykuję się do obozu ^^ A tak do tych, co już byli... Dużo komarów jest?
  14. A moze mi ktos pomoze.... Jakis czas temu kupilam dla suczy smycz krowiastą z rogza i obrożę sport red. Iii chce cos dla niej na oboz jeszcze kupic. Nawet smycz i obroze. Ale... w Zoonaturze (bo tylko tam pojade jak cos) są takie obroże: rogzette, pink hearts i viva rogz, oraz raf camo, który mnie nie interesuje. Czy któryś z powyższych 3 wzorków pasuje do smyczy krowiastej? Ew. do jakiejś innej smyczy? Bo do kompletu żadnej smyczy niee ma :( A na necie zamówić nie mogę, bo jak przyjdzie do domu, to mnie rodzina zabije.
  15. To niech moją zignoruje, a będzie dobrze ^^ Moja jedynie skacze z zębami broniąc się do psów, które natarczywie ją zaczepiają. Ale tylko wtedy.. Shetanka, a wiesz, o której tak mniej więcej będziesz już tam w Rynie? :)
  16. Aha, czyli większych nie lubi, a małe lubi? ^^ Hah, my być może też będziemy biegać w agi, już "na stałe" jak się uda :)
  17. Oooj tam. Nie ma tak, że mniejszy ma gorzej. Pies jak pies ;] Jak tu Shetanka chyba napisala... Niewazne czy maly czy duzy. To i tak pies. Ludzie, ale faajnie ^^ Juz musze sobie zaczac rzeczy kupowac, bo dla psa juz wszystko mam prawie oprocz smakow i gryzaków.
  18. Madziu. To linka ^^ I to nie jest cos takiego, ze uciekasz, pies podbiega, ty sie obracasz i wtedy lapiesz. Za wolno. Pies biegnie, ty uciekasz, jak juz wiesz, ze jest tuz przy Tobie, wtedy w ułamku sekundy obracasz się i szarpiesz się z nim.
  19. To, ze nie napisalam o Axelku, to nie znaczy, ze sie nie zmienil ;p Dobra no, Axel bardziej sie od Daisy zmienil, bo Axelek ładnie się już skupia, nie szczeka ciągle ^^ (Ewa może potwierdzić :)) I w ogóle fajne psiaki teraz mamy ^^
  20. Pewnie jak kazde inne psiaki ^^ Dla mojej bedzie troche trudno, bo na ogol boi sie duzych psow, ale coraz bardziej sie przekonuje. Jeju! Juz tylko niecale 2 tygodnie!
  21. Opiekun tylko jeden? ;p
  22. Hehe ^^ Ja też to znajomym powysyłałam ;p Pewnie ktoś sie trafi, na taki suuuperaśny kurs :) Zresztą, SAMA POLECAM! Właśnie taki ukończyłam i pies zmienił się radykalnie... Na lepsze ;] A tak poza tym. Jakiś post w końcu w tym temacie ;p
  23. Czyyyli? Ta p. Karolina to kim bedzie? ;p A opiekunowie?
  24. Tiaaa, to od razu sobie listę zrobie, kogo mam pozdrowić :) A o co chodzi, kto z kadry kto treser?
  25. Estowa- czyli jak ja jade na OZP4, to bedzie ta p. Karolina, tak? Pozdrowie od Ciebie ^^
×
×
  • Create New...