Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Guciek, czyli będzie dobra na drobnego yorka? :D Bo mi sie one straasznie podobają, ale boję się, żeby to nie wisiało jak jakiś medal
  2. Ja Ci moge pozyczyc swoją wredotę ;p Ale wiesz, ja tez tam bede, wiec jak cos, to bedziesz mi mogla ją wyrzucić ^^
  3. A słuchajcie... Czy te kostki nadają się dla yorka? Bo zastanawiam się czy kupić....
  4. MakeBelieve

    kong

    A co sądzicie o tej paście?:)
  5. I dla mnei to jest troche bez sensu- wiele osób sprzedaje rzeczy dla psów, bo potrzebuje kasy. Więc trochę ciężko. Rozumiem- to forum dla psów w potrzebie-ok.
  6. Ja nie wiem ;p Raczej na zaaw. ..... Bo my w tym roku w agi byliśmy już zaawansowani, myślę, że posłuszeństwo podszkolimy na zaaw. :)
  7. Łaaał! Zuza, super, że jedziesz!
  8. O, to jak wrócisz, to daj znać ile jest pokoi i ile łóżek ^^ Jeeeju! Ja chcę na zlooot :(
  9. O! A jeszcze sie spytam :) Wiadomo ile jest pokoi w domku i ile łóżek w każdym pokoju?
  10. Aj Lilka Lilka ;p Powstawiaj lepiej z agi, bo mi sie nie chce;ppp
  11. Lived- podziwiałam dzisiaj tą obróżkę na treningu ^^ Śliczna jest, ah x33
  12. Ja uważam, że... czerwień albo fiolet ^^ A wiesz, czy może są tam jakieś szelki albo obroże Ski na wyprzedaży? ;>
  13. Madzia, ale ja nie chcę mieć kolejnego kompletu ;ppp
  14. Te, Lilka, kto pozwolił Ci te zdjęcie wrzucać? :ppppp A za rok jedziesz?;]
  15. Na stronie nie ma, myślisz, że mogą mieć w magazynie? EDIT: Już wcześniej ich pytałam- tylko smycze mają ;/
  16. Onomato-Peja, nie załamuj mnie ;///
  17. Ludzie, nie widział ktoś może szelek albo obroży rogzowej s cow patch? (krówki). albo może ma ktoś na sprzedaż?
  18. Dziewczyny, wy sie lepiej nas bójcie ;p Ja mam agresywnego psa, że hoho ;p Jak sie do niego odezwiesz, to kurde leci z ogonem merdającym się z prędkością 200km/h :D Iza- no nie wiem, nie wiem... Magda, może damy wycieraczkę, co? :D
  19. Ja u siebie materiałowych znaleźć nie mogę, reszta inna jest o wiele za duża i nie mam jak zmniejszyć ;/
  20. Łeee :( Peace Pup na moją na obwód byłyby dobre, ale 18 mm to zdecydowanie za dużo ;/
  21. Bo mi to nie problem, kupić dla mojej kaganiec ;] Nie trzymam się zasady- mały i łagodny to kagańca nie musi. Tylko to już nie moja wina, że aż tak małych NIE MA!
  22. A ja mam takie pytanie- czy musze brać kaganiec dla mojego psa? Bo na ubiegłe wakacje szukałam dla swojej po całym mieście i nie znalazłam odpowiedniego ;/ Wszystkie są za duże :/
  23. Tia, rodzaj nijaki :D Mojej tak cieczka wypada, ale w zimę ciachamy, także bez obaw ^^
  24. A dla mnie ten środkowy, Peace Pup czy jak mu tam :D
  25. To, to ;p Troche nieładnie Madziu reklamować :D
×
×
  • Create New...