Niezły bałagan się tu wkradł...
1) bez sensu wysyłać mała tak daleko, zwłaszcza, że rzeczywiście w wielkopolsce adopcje idą szybciej
2) Mrowa23 - namawiaj TZta :) Twoja propozycja jest super
3) Ogłaszać, ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać
4) Brak szczepienia to nie tragedia. Małą odrobaczyć, wzmocnić troszkę i po tygodniu zaszczepić. Tak jak ktoś już tu pisał - nie róbcie wszystkiego na raz, bo tylko mogą być problemy
Nawet jak DT u Mrowy nie wypali to taka kruszynkę na pewno ktoś z Poznania na DT weźmie. W transporcie mogę pomóc, ale dopiero po 16tym - do tego czasu nie będzie mnie w Poznaniu.