Świetna informacja :) Pixie jest bardzo fotogeniczna i widać, że radosna :) Tak czułam, że długo na domek nie będzie czekała.
A co do adopcji u nas... to już zaczynam się ich bać :( Akcja z Mają, a wczoraj się jeszcze dowiedziałam, że nam Harry wraca. Ludzie chyba tu jeszcze są niewystarczająco odpowiedzialni...