-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA'][B]Moje pytanie pozostalo bez echa..Dodam jeszcze, ze zglaszajac mozna bedzie sunie wysterylizowac niodplatnie, czy to nie ma znaczenia???[/B]:roll:[/quote] Tak się składa, że jutro mogę przewieźć całą rodzinkę do Halinowa. Wydaje mi się jednak, że Arka ma rację i warto skorzystać jej podpowiedzi. Cekinko, możemy zmienić plany i zupełnie inaczej to zorganizować :cool3: Arka - masz jakieś namiary na tego weta? Gdzie jest Urząd Gminy? Może zabrać maluchy a mamusię "ciachnąć"? Ale z tego co wiem - ona jeszcze je karmi :shake:. Czy w takim razie sterylka wchodzi w grę? -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Dzwoniłam do nowych właścicieli Kumpla. Są w nim zakochani :loveu:. Wyszstko OK. Kumpel dobrze czuje się w nowym miejscu. Jedynie źle zniósł podróż, 3 razy wymiotował...[/quote] Biedaczek.... ma "na bank" chorobę lokomocyjną :cool3:... Ciekawe skąd to wiem ;)? Jeśli ktoś kocha psy - zakocha się w Kumpelku na zabój od pierwszego wejrzenia:loveu:. Czekamy na nowe informacje.... -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Podnoszę...[/quote] Odpisałaś im? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja jestem, ale ostatnio komp więc biegam na chybcika.[/quote] Ja też jestem :) Zulugula będziesz jutro z Dramciem na spacerku? Bym podjechała...:cool3: -
[quote name='Bamboo ®']List już wyjustowany, filmik gotowy, teraz trzeba pomyśleć nad jakimś ostatecznym tytułem filmiku, który to tytuł, po lekturze naszego długiego listu, zachęci odbiorców do kliknięcia w link:p Wstępnie mamy to: [I]Czlowiek - to brzmi dumnie?[/I] Ma ktoś jakieś uwagi/propozycje?[I]:razz:[/I] Chcemy to dzisiaj już skończyćwreszcie[I]:diabloti:[/I] [/quote] Chylę czoła...:klacz: Jeszcze niedawno sceptycznie oceniałam Wasze deklaracje, obietnice, chęć tworzenia "czegokolwiek"..., zwłaszcza Twoje Shin :oops: Odwalacie MEGA WAŻNĄ robotę! Misję! Jesteście wspaniali!!!
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Ok, już napisałam do pani![/quote] O ile zdążyłam poznać Kumpla - to pomysł z bieganiem raczej nie przypadnie mu do gustu :evil_lol:. -
[quote name='Aga-Sisi:)']A mam pytanie wiem że ciagle o cos pytam ale pierwszy raz mam Yorka i chciałabym zeby bylo wsystko wpozadku. Czy 8 tygodniowy szczeniaczek moze juz jesc jabłka marchewke?? Czy narazie powinna jesc tylko sucha karme... ?? I tego kurczaka tez moge mu dawac? (mowie o samamym miesie nie o kosciach wiem ze z kurczaka nie mozna podawac)[/quote] Rozumiem, że szczeniaczek jest przyzwyczajony przez hodowcę do suchej karmy odpowiedniej jakości, przeznaczonej dla szczeniaczków? Tak naprawdę to on powinnien udzielić Ci potrzebnych informacji. Myślę, że takiemu maleństwu można podawać malutkie porcyjki i jabłka i marchewki. Mięsko z kurczaka również. Tylko uważaj - spora ilość psów jest uczulona na ten rodzaj pożywienia.
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
:lol:Zulugula... A jest jakaś malutka szansa na to, żebym jeszcze raz spotkała Dramcia? Pleaseeee... Dzieli nas tylko Wisła. -
MALEŃKI doczekał się swojego DOMKU :)))))))
Abrakadabra replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']A może, może, jak się dzisiaj z robotą wyrobię ;) p.s. Gdybym miała smarka oddać do schronu to już dzisiaj by tam został:diabloti: [I]Leja srająca- piszczałek warkliwy[/I]:evil_lol:[/quote] Koperek :bigcool: Jesteś MISTRZYNIĄ METAFORY !!! Co z [I]piszczałkiem?[/I] -
MALEŃKI doczekał się swojego DOMKU :)))))))
Abrakadabra replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Koperek! Dawaj zdjęcia! Mam w domu taką 1kg stertę dziamgadztwa :) Szczeka na wszystko. Na liście leżące. Na liście fruwające. Na matki z wózkami. Na wózki stojące na klatce. Na dzieci: W wózkach. Na rowerkach. Na rękach. Na dorosłych też. Na rybki w akwarium. Na puste akwarium. Na Posokowca Bawarskiego (10 razy większego) sąsiadów. Na Doga Niemieckiego z klatki obok (40 razy większy) :evil_lol: Na chomika mojej koleżanki (40 razy mniejszy) :evil_lol: Na drzwi od śmietnika. Na worek ze śmieciami, który stawiam w przedpokoju (w celu wyniesienia)..... itd.... Pewnie biedactwo jest tak małe, że broni się ujadaniem :cool3: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Mój TZ sugeruje delikatnie, żebyś Cekinko pooglądała sobie Małysza :razz: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/80/d9683d87e1a76a67med.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wreszcie podłączyli mi Internet :multi:!!! Jezu :crazyeye: Zulugula ... Dramcio to nie ten sam pies! Ucałuj go ode mnie w czubeczek noska :loveu: Ps. Dlaczego Twój TZ odsyła Cekinkę na skoki narciarskie??? :cool3: Czy myślimy o tym samym? -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Abra, myslisz, ze psa podmienili????????????:mad::eviltong: A Taszke pomalowali:eviltong: Oj, dzieje sie w tej Bogatyni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Erazm - naprawde nie wierzylam, ze to ta sama psina :grin:.,,, Sprawdzilam zdjecia, ktore zrobilas u Pani Joli i we Wrocku (na rekach nowego wlasciciela). Uszy podobne, kolor taki sam i krawacik tez sie zgadza :-o.. To chyba Misio...:hmmmm: Chlopaki... a jak jego temperament? Nadal "misiowaty"? :evil_lol: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Kumpelku :loveu:, oby domek był super[/quote] No coz... Pania urzekla niesamowicie historia Kumpla, opisana w ogloszeniu. Zachwycila sie jego mordka, malymi uszkami i lagodnym spojrzeniem... Obie (Pani i jej mama - 80 lat i problemy zdrowotne) byly pod wrazeniem jego charakteru, zrownowazenia, temperamentu i zachowania. Wcale sie nie dziwie - bo to chodzaca na 4 lapkach oaza spokoju:loveu: Pies ideal :loveu: Uwielbia mizianie po brzuszku, podaje lapke, nie szczeka, nie ciagnie na smyczy, nie histeryzuje w samochodzie, jest obojetny wobec innych psow. Kumpel nie spelnil oczekiwan domu [B]pod wzgledem gabarytow...[/B] Oczekiwaly malego, najwyzej do kolan, psiaka. No coz... Kumpel jest "troche" wiekszy. Gdyby byl o 2 rozmiary mniejszy - na pewno Pani podjelaby decyzje o adopcji. [U]Cekinko - zmien koniecznie informacje o jego wielkosci w ogloszeniach.[/U] Dzieki temu ma szanse trafic do kogos, kto bedzie oczekiwal wiekszego psa i zaaoszczedzi to rozczarowan - zarowno kumplowi, jak i osobom chetnym do przygarniecia go pod swoj dach. Chociaz, z drugiej strony - ja tym paniom nie dalabym zadnego psa :cool3: Nawet najmniejszego. Fajnie, ze odezwali sie kolejni chetni, bo Kumpel naprawde zasluguje na wspanialy kochajacy domek! Jest cudowny! Mysle, ze z dziecmi tez nie powinno byc zadnych problemow. -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Jasne, że aktulana :p Jutro się wszystko wyjaśni! ;) Trzymajcie kciuki! :multi:[/quote] Rozmawiałam już przez telefon z potencjalną przyszłą Panią Kumpla :lol:. Wydaje się być naprawdę szczerze zainteresowana jego adopcją. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - w sobotę Kumpel zamieszka w swoim nowym domku... -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzysiek15205'][URL="http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc01161.jpg"][img=http://img150.imageshack.us/img150/5550/dsc01161.th.jpg][/URL]:multi: on jest piekny[/quote] Nie wierzę, że to dawny "Misio" :crazyeye:. -
[quote name='betel']Kobietki , skończmy temat z Tosią, bo to czcze rozważania. Teraz trzeba myślec jak pomóc Pati i jak znaleźć domki i jak pokrtyć dług. [SIZE=3][COLOR=blue]Jakoś nie widzę chętnych do pójścia w moje ślady i wpłacenia paru złotych na hotelik (potraktujecie to jako 1 kosmetyk mniej, kilo szymnki mniej , lub innej rzeczy doczesnej). [COLOR=red][B]POMOCY[/B][/COLOR] zamiast sporów.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Zbieramy na pokrycie hotelikowego długu:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][COLOR=#4169e1]1. betel 30 złotych jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote] Ja również wpłacę ( bo już wpłacałam) na te psiaki 50,- zł. Czekam na nr konta od Maggejan - wydaje mi się, że najlepiej przelać te pieniądze jej. Wtedy wpłaci całą sumę Pati. Moim zdaniem - rozliczenie długu będzie dużo prostsze. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie?
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Wiem, że mieszka w Bemowie.[/quote] A może ja bym się tym zajęła? :razz: -
[quote name='shin']A ten jeden to co jest, jak nie kawalek opinii publicznej? Sam wymysla, a co sam nie wymysla, to juz mi kilka osob podrzucilo bardzo fajne pomysly na PW. Opinia publiczna sama z siebie czegos nie zrobi, jesli nie ruszy sie pojedynczy czlowiek. Po pierwsze - ta konwencja praw zwierzat [bo pewnie o to chodzi?] jest utopia nie do zrealizowania na dzien dzisiejszy w Polsce. Po drugie - nie bede sie podpisywac pod dokumentem, ktory mi nie do konca pasuje :eviltong: Jesli te drzwi sa az tak otwarte, jak wszyscy twierdza - czemu w takim razie mamy prawo takie, jakie mamy? Jednym z moich postulatow jest traktowanie hodowli jako dzialalnosci gospodarczej: I tu mi sie wena skonczyla co do tego tematu, a nie mialem czasu i energii jeszcze opracowac tego, co dziewczyny mi podeslaly. Dalej: Tu beda tez konkretne dane, tylko nie mialem jeszcze czasu sie skontaktowac z osobami z fundacji, ktore by mi podpowiedzialy jak koszty samego wyzywienia/utrzymania psa w schronie wygladaja. [SIZE=1]Przy okazji - wycieczki personalne, zem dran bez serca, bo przeliczam psie zycie na pieniadze prosze sobie laskawie wsadzic pod wycieraczke :eviltong:[/SIZE] Jest to wersja praktycznie nie tknieta od czasu, jak zaczalem to pisac, w dodatku zacytowalem tu nie w odpowiedniej kolejnosci, ale mam bajzel w dokumentach. Dziewczyny sie postaraly i kilka naprawde fajnych pomyslow podrzucily - w najblizszych dniach postaram sie zamiescic juz bardziej 'finalna' wersje, z dodanymi i opisanymi ich pomyslami.[/quote] Jesteś WIELKI (!) Tworzysz historię...
-
[quote name='jolantaboczkowska']A co tu pisać, stara bieda, czekam na Erazm żeby ruszyła coś z adopcją Daszka i Vegi, bo Gabi jest chora, a one ją napadają i Azję, tą z padaczką, więc będą musiały odejśc do nowych domków jak najszybciej, a tu jak na razie cisza. Na razie mam jeszcze komputer siostrzeńca to mogę pisać, ale jak nikt się nie odzywał to co ja będę się odzywała, widocznie wszyscy mają ważniejsze sprawy, to co będę zawracać głowę.[/quote] Jola - ja też powoli wracam do rzeczywistości :) Wprawdzie powolutku, ale wracam :) Nie martw się.
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Pojawił sie jakiś problem? Co słychać z tą wizytą?[/quote] ,,,,,,,,,,?