Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. To sobie zanaczę, a jutro poczytam... :)
  2. [quote name='tripti']jak mnie cieszy ten ogonek merdający:) ja sobie zażartowałam, bo myślałam, że to na 3 dni.... źle, bardzo źle:( aż przeczytam regulamin...[/QUOTE Tripti, Obraczus - źle.. bardzo żle... Dobrze. że Kana ma skomputeryzowane sąsiadki.
  3. Tripti, możemy sie umówić i pojedziemy wspólnie. Zimą to wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Nawet nie wiem, czy dróżka, prowadząca do domu Kosmatka była utwardzona, czy nie. Daj znać, jak zechcecie tam pojechać.
  4. Boshhe!!! O co chodzi?? Kana - trzymaj się! Niejednokronie dogo mnie zadziwiło... Ale nadal nie mogę zrozumieć banowania osób, które tak jak Ty pomagają psiakom w potrzebie. To jawna niesprawiedliwoścć
  5. [quote name='Niebieska713']Co bedzie z nimi???? Naprawde nikt nie ma wolnego kacika ...???[/QUOTE] Halooooo.... Eneda, Filia - co z psiakami?
  6. Kana? A kto to jest Zgred? Bo Nuna to pewnie kumpela Majeczki?
  7. [quote name='Aleksandra:)']Witamy u Majlo:loveu::loveu: może ktoś by zrobił jemu allegro ? bo szkoda psiaczka, on taki malutki i bezbronny ! :placz::placz:[/QUOTE] Selenga jest komputerową czarodziejką i już kiedyś zrobiła przepiękne (jak zwykle zresztą) Allegro dla Majlo. Właściciel mieszkania jest bardzo chory i nie ma opcji, ze zgodzi się na dalszy pobyt pieska. ..
  8. Możesz opisać jej charakter, zachowanie, stosunek do ludzi? Jesteś w stanie zrobić jej jakieś zdjęcia?
  9. [quote name='mshume']Podobno robiłaś jakies nowe fotki Kropce?[/QUOTE] A'propos Kropki - potrzeebuję na "już" jakichś zdjęć tej ślicznotki.
  10. Eneda - ukłony w Twoją stronę za dostarczenie suni do veta... Jak się czuje? Przy okazji ponawiam prośbę o namiary na lecznicę.
  11. Kana - juz się chciałam obrazić za tę "donosicielkę" :evil_lol:, ale jak przeczytałam historię tej uratowanej przez Ciebie suni - to odpuściłam... Matko...ja bym chyba nie dała rady! Podziwiam Cię! Dobrze, że historia nie powórzyła się w przypadku Majeczki!!! Teraz może być już tylko lepiej.
  12. [quote name='Odi']Mam prośbę o adres oraz nr telefonu lecznicy do której zawiozłaś Enedo Tinę i Tomiego.[/QUOTE] [B]Dołączam się do prośby Odi.[/B] Jeśli możesz - zrób też suni sensowne zdjęcia (maluszkowi również). Czy ona go jeszcze karmi? Można je już rozdzielić? Spróbuj sprawdzić jaki jest jej stosunek do innych psów (w lecznicy o chyba nic trudnego) i jak radzi sobie ze smyczą. Rozumiem, że dla ludzi jest przyjazna? Czy raczej zalękniona?
  13. [quote name='Kana']Jak ktoś by jeszcze chcial to proszę dać znać, wyślę pw/ Niemniej jednak Majka będzie w fantastycznych rękach aczkolwiek trochę się denerwuję :( Tak bidulka leży od kilku dni, widać że ta ciąża ją męczy... Ale przynajmniej będzie lżejsza do noszenia :) P.S Dzisiaj przyklejona w moje nogi zrobila ze mną kilkanaście kroków na trawie!!! :loveu:[/QUOTE] Lżejsza pewnie będzie - nie ma dwóch zdań :) Mam nadzieję, że z kluchy przeobrazi się w śliczą panienkę z "wcięciem w talii"! Kana, nie narzekaj z tym wnoszeniem, wiesz ile ludzie płacą za możliwość targania ciężarów na siłowni? :evil_lol: A Ty do jutra masz za free :evil_lol: Korzystaj moja droga, korzystaj. Ps. Poproszę na Pw Twój nr konta + dokładne dane adresowe.
  14. [quote name='tripti']tak widziałam:) dziękuje:) czyli piszesz, że zakwasy będzie miała;) ja prześlę Tobie w takim razie 20 zł, poproszę konto na pw, [B]czekamy jeszcze na decyzję co do deklaracji od Odi[/B], bo dobrze by było, aby Majka miała też jakiś grosik w swojej skarpecie, jestem też za tym, aby oprócz tych 38 zł chociaż ciupkę dorzucić, tak żeby nie tylko brać, ale i dać:)[/QUOTE] Jutro z rana skontaktuję się z Odi w sprawie obiecanego przez nią dofinansowania. Sama pewnie tez coś dorzucę, ale dopiero w sobotę powiem ile. Jeśli Odi podtrzyma swoją deklarację, rozumiem, że ma dokonać wpałty na konto podane w wątku sterylkowym? Z adnotacją, że dla Majeczki? Ps.Sorry, miałam trudny dzien.....
  15. [quote name='tripti']Kochaniutka mi działa jak kliknę na obrazek, a jak mi działa, to innym to już musi śmigać;) oj dziewczyny takie młode, a tu już takie deklaracje:)[/QUOTE] Kana, słabo klikasz :) - mnie też się otwiera... Jutro od rana zasilam gromadę trzymaczy kciuków za Maję.
  16. No proszę.. Jakie fotki :) Malagos - a co z tą sąsiadką?
  17. Nie mam pojęcia czy zoopsycholog czy szkoleniowiec, ale wiem, że czyni cuda :)
  18. Dodaj w tytule wątku (na początku): KIELCE!!!
  19. Kana - Super! Chyba Tripti miała zaklepaną kolejkę dla Majeczki (Tripti - jeśli to nie Ty - sorrY ,,,)
  20. Gdzie znajduje się ta malutka dwu-psiowa psia rodzinka? Dodaj miejscowość w tytule wątku.
  21. Zaznaczę sobie sliczną Awcię... DIF - jak będziesz w sobotę podwoziła Elfika do Mru - pogadaj o Awie z Pawłem (jej TZ). Może on coś doradzi? Kto wyrządził takiej maliźnie tyle krzywdy?!
  22. [quote name='Kana']Szczerze ? ... DŁUGO... Tak jak ładnie rano nasiusiała na wyjściu na trawkę tak do tej pory się nie zalatwila. Pochodzila jedynie chwilę jak bylo spokojnie i chciała się schować pod samochody. Ale no cóż to dopiero pierwszy dzień. Teraz malutka chodzi po całym mieszkaniu bardzo ostrożnie i przycupa sobie co chwilę. Widzę że jej ciężko z tą ciążą. Zaraz wstawię zdjęcia jak siedziala na balkonie ;)[/QUOTE] Qrcze, domyślałam się, że musiała być u kogoś w domu. Też nie zauważyłam kleszczy i żadnych pcheł. No i ta waga, zaokrąglone boczki.. Myślisz, że jej "kluchowatośc" wynika tylko z ciąży? Mnie sie wydaje, że ktoś o nią dbał. Przynajmniej jeśli chodzi o jedzenie.
×
×
  • Create New...