[quote name='Agata,Sonia']Chciałam zabrac Czarka juz dzisiaj,ale jak rano powiedzialam o moich zamiarach TZ-cia(mąż) to zrobil mi małą awanturę. On swoje,a ja swoje...
Nie chce sie zgodzic,poniewaz uwaza,ze nie nadaje sie na dt.Za bardzo przezywam rozstania:placz:
Dlatego nic nie pisałam na wątku,nie chciałam robic zamieszania...Mam nadzieję,że przekonam męża:roll:
[COLOR=darkred]Mam jednak ogromną prośbę...Jeżeli zabiorę Czarka na bezpłatny tymczas to czy jest taka szansa,żeby przeznaczyc deklaracje na Kulfona i wyciagnac Go do hotelu?To jest owczarkowaty piesek,którego tak samo jak Czarka atakują inne psy...(to samo schronisko).[/COLOR][/QUOTE]
Może Mu ugotuj coś pysznego przed rozmową???:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: