OK! Dzięki! Dziś " przeryję wątek" i napiszę do Ciotki prowadzącej wątek! Będziesz zaglądać - postaram sie żeby dzis jeszcze tekst był:loveu::loveu::loveu:
Jak chcesz to podaj mi maila - to wyślę Ci mojego Teosia - w jego ulubionej pozycji- zgadnij gdzie? a też był kiedyś schroniskowa biedą - nie wychodzącą z budy:diabloti: