Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. To może skrobnij Cioteczko tekst? Ja chętnie mu fundnę wyróżnione - tylko komu wpłacić??? Ty Go znasz to może co skrobnij???? Supergoga zrobi????
  2. Jeju jaka chudzina!!!!! Dzwoniłaś do Ottera?
  3. Hurrraaaaaaa:modla::modla::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Ciotki! Jesteście wielkie!!!!!
  4. OK! Dzięki! Dziś " przeryję wątek" i napiszę do Ciotki prowadzącej wątek! Będziesz zaglądać - postaram sie żeby dzis jeszcze tekst był:loveu::loveu::loveu:
  5. :Rose::Rose::Rose::Rose:No nie sądzę żeby robili kłopoty skoro z dobrego serca ją przyjęli! A Tobie Ciotko i Wilczek:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Feciuniu ! Hopsa! Widocznie Fecia zaczarowała banerki!!!:cool3:
  7. Za tydzień wróci Bjuta ! To mu zrobi wypasione Allegro! Ja Mu fundnę! Teraz jeszcze trzeba Ciotkę od ogłoszeń znaleźć!
  8. Obydwie mają szczęście! Ciotka Madallena jest Wielka!!!:loveu:
  9. Tak! taka poza to oznaka bezpieczeństwa!:lol:
  10. Ale sobie śpimy!!!!:loveu:
  11. Dzięki!!!:loveu: spróbuję!!!! Zdjęcie doszło?
  12. Cudne są obydwie - jak z kreskówki Disney'a!!!!!:loveu:
  13. No muszę:oops: Ło matko - a Ty się mieścisz????:evil_lol:
  14. Jak chcesz to podaj mi maila - to wyślę Ci mojego Teosia - w jego ulubionej pozycji- zgadnij gdzie? a też był kiedyś schroniskowa biedą - nie wychodzącą z budy:diabloti:
  15. Czyżby w łóżku????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. To zadziwiające jak szybko poznała gdzie najlepiej się śpi!:diabloti:
  17. Chyba tak! Może mu fundniemy zajęcia z behawiorystą - to może znalazłby dom?? Albo dobry hotelik?
×
×
  • Create New...