Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. A jest jakaś opcja na hotelik - nie boksowy?
  2. Teoś kilka razy znaczył - szybko nauczył się tego nie robić - a teraz jest - ultramiejski!!! Ruchome schody - metro - pikuś i o sikaniu w do mu mowy nie ma! Może i Czartek by się nauczył.
  3. Dzięki za wieści! Otter też będzie musiał się nałykać prochów na robale! Będę niecierpliwie czekać na wieści! Bardzo duże te rany Pręguska?
  4. To Otter już w Warszawie? a jak tam Pręgusek?
  5. Nie wiadomo czy tam jeszcze nie ma innych Jamoli - nie wiesz, prawda? Strasznie mi żal tego marmurka! A to że Rudas - czyli Otter ma kłopoty z zach. czystości to wiesz od tej pani?
  6. A tam jeszcze Jamol został taki biedny - przerażony:placz:
  7. A w międzyczsie będziemy szukać domu dla malucha!:loveu:
  8. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:O kochana Cioteczka!!!
  9. No i jeszcze Cioteczka Lara zrobi! To teraz Cioteczki sprawdzajcie hoteliki i wyciągamy małego!
  10. Upssss Rzeczywiście! To fajnie!!!!!:loveu: Dzięki Laruniu!:loveu:
  11. No to rób Cioteczko ogłoszonka i nie fantazjuj:evil_lol:
  12. [quote name='__Lara']Ale ogłoszenia napewno warto teraz robić? czy przygarnie go ktoś z parwo?[/QUOTE] Hola! to Lara! Nie ja!
  13. [quote name='__Lara']To ja jestem spłukana :( mogę pomóc podnosząc, robiąc ogłoszenia![/QUOTE] Rób kochana!!!! A może jeszcze banerek umiesz????
  14. [quote name='marysia55']:crazyeye: ooo matko, jak ta młodzież dzisiaj szybko uczy się kłamać :diabloti: jakoś tego nie mogę znaleźć w pierwszym poście :mad::evil_lol:[/QUOTE] To se kupta Ciotko bryle! Bo jest i to nawet na czerwono!!!!:eviltong:
  15. Tak! Tylko musisz pójść z kimś z rodziców!I raczej nie w PKO BP I PKO SA - bo oni maja przestarzałe procedury - a w innych możesz np sprawdzić stan konta przez net! O to pytaj!
  16. Jakby co to nawet młodzieżowe konto założyć to jest 5 minut!
  17. Deklaracje to Ty! a konto jakas Cioteczka od Was ma na pewno? prawda?
  18. Zajrzyjcie Cioteczki Plizzzzzz dramat!:placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM[/url]
×
×
  • Create New...