Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ano ano! Czarteczku hopsa! Zajrzycie Ciotki! Plizzzz Bida straszna! http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM
  2. Ło jeju!:placz: Może Go na Kudłacze w potrzebie dasz?
  3. Zajrzyjcie Cioteczki! dramat:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM[/url]
  4. Sorry za offa ale zajrzyjcie chociaż:-( http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM
  5. To ile Jamników tam jeszcze zostało?:placz:
  6. No to opieka po.......:angryy: Szczęście że już je zabrałaś! Zamówiłam już Rudasowi wypasioną obrożę , smycz i spanko - torbę transp. też:cool3: Fraczek zimowy kupimy na modela:cool3: Będzie się nazywał Otter.
  7. :loveu:Cioteczki teraz zbieramy grosiki intensywnie!!!!!! Plizzzzzz!
  8. Fundacja byłaby na ....... jak ja matoł:oops::diabloti:
  9. KOCHANA Ciotka!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Wielkie Ci dzięki!!!!!!
  10. Ło matko a który pies po schronisku czy boksie - umie!:-( Damy sobie radę:cool3: Nerisku!Max przyjechał do mnie potwornie pogryziony - brakowało mu kawałów ciała i ropiało - wstawiałam go do wanny i ci 2 -3 godziny polewałam te rany ciepłym - letnim naparem z szałwi!!! Rewelacja!!!!!
  11. No to Hurrrrrraaaaaaa!!!!!!!! Rudaś nie ma ran? Biedny Pręguś! To i tak cud że tylko z jedną!!!!
  12. No to ja zacznę - Fundnę Allegro! Mam nadzieję że się Bjutka zgodzi - i daję 50 zł do hoteliku.
  13. Już piszczałam Bjutce żeby zrobiła - ja fundnę! Tolu! szukamy hoteliku, co?
  14. Tak! U Gajowej był kiedyś piesek Cyganek na którego się składałyśmy. Ale Najpierw chyba sprawdzimy te blisko Was!Te które znasz! Gajowa jeszcze nie odpisała
  15. A pisałaś do Toli? Ja napisałam tez do Gajowej.Ale świetnie byłoby gdyby ten domowy blisko Was!
  16. I mam taką propozycję- jeśli się tola zgodzi - żeby deklaracje - kto ile - dać do pierwszego postu! Co Wy na to?
×
×
  • Create New...