Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Tak! ten! Pytaj gdzie tylko! A ja napiszę do Gajowej!!!
  2. Auć! Bo Ty jesteś Z Bytomia -to mi się pomyliło- hoteliki są w ostatnich postach - w tym jeden domowy !
  3. Wejdźcie na wątek Mani tam są namiary na domowe DT od Was z okolic! [url]http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-DT-oddal-do-schronu-Pomocy[/url]
  4. Ciotki na wątku Mani - z Katowic właśnie szukają to wiedzą.
  5. No to sponsor już jest! Ja. To prosić Ciotkę Bjutkę o allegro? A może na cito zbiórę na hotelik zrobimy? Biedny maluch
  6. Nie bardzo mam jak czytać wątek - wiesz coś o nim? Ile waży? Ile ma lat? Zaraz uproszę Ciotkę o Allegro- jeśli nie ma. On rzeczywiście nie może tam być:-(
  7. O!! No cóż - kismet!
  8. A sprawdźcie może u Gajowej u niej warunki były świetne!
  9. Trzymam kciuki!!!! Wcale się nie dziwię tez nie chciałabym oglądać tej osoby.
  10. Wcale nie śpicie - a mała damessa jest cudna prawda?
  11. A może jednak Ciotko - plizzz - rozważ nie tylko dom z ogródkiem- doświadczony opiekun poradzi sobie z tym znaczeniem- a to zawsze zwiększyłoby troszkę szanse!
  12. Dzięki Cioteczko!!!! Kaskę wysyłam rano w pon to za parę godzin będzie!!!!!!!
  13. Stefanku Biegniemy!!!!!!!!!!!!!
  14. Hopsaj Bianeczko!
  15. Nie bardzo! Teoś ma około 11 lat - wzięłam Go 1,5 roku temu -to juz starszy Pan - ale fantastycznie inteligentny- raz użarł żula który zaczepiał pańcię - a ziąby to ma jak krokodyl:diabloti:
  16. co nie że przystojniak!:evil_lol: A jaki model z niego! Co rano czołga się po kołdrze do mnie - potem przytulam twarz do jego łepa i warczymy sobie !:diabloti: A białe jest supercudne!
  17. Może oni Go zamykają w jakimś pomieszczeniu i dlatego tak wrzeszczy - ponadto wydaje mi sie że to sikanie jest problemem nr 1 dla nich
  18. najanazawszej!:lol:On jeszcze wątku swojego nie ma - ale tu s foty - to ten RUDY [url]http://www.dogomania.pl/threads/143056-Bella-bella-donna-piAE-kna-jamniczka-A-teraz-jeszcze-dwaj-wspA-A-bracia-jej-niedoli[/url]
×
×
  • Create New...