Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. A co Ty na imię Gaja??? Allegro będzie mieć! Odjazdowe!:cool3:
  2. jejcia jakie Cudo!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  3. To Ciotko Leni!!!! Wątek Chesterowy plizzzzzzzzzzzzzz
  4. Cudna Panienka!
  5. Fakt, ale i to ważna informacja - bo w domku nie może być facecików niekastrowanych.[U] [/U]
  6. A co Ty na wspólny wątek? I Allegro też?
  7. Ło matko! to niech mu ktoś założy - albo Ty złóż dementi bo teraz Ciotki sądzą ,że TY !:-(
  8. Czytaj wątek! Pisałam kiedy to grozi myśliwemu wcześniej
  9. A może by tak nazwać ją Gaja?? Co Wy na to???
  10. A ja jeszcze raz zapytam : Bubusia jest po sterylce?
  11. No na wątku Boguszyc było że Ty? Taki mały kudłaty psiaczek:-( http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciAE-A-potrzebna
  12. Ręce opadają i guma w gatkach pęka:-(
  13. Tfu tfu tfu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy: Jako " zabaweczka dla dziecka":-(
  14. Zaraz podziałamy:cool3: Ja nie umiem ale zajmuje się sponsoringiem:cool3: A Cioteczki robią cudne Allegra!:loveu:
  15. Beluniu może tak wąteczek Ci założymy:cool3::diabloti:
  16. No to ja robię, wiesz,co?:cool3::evil_lol:
  17. No to to pewnie tarczyca - nie żaden grzyb. Niestety Jamole często to mają - ale łatwo się to kontroluje!
  18. No to może by chłopakom podwójny wątek zrobić?
  19. Laruniu! Skoczysz na wąteczek?:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/175746-KROPEK-psiak-potrzebuje-miA-osci-wA-aA-ciciela-i-domu-czeka-na-dom?p=13876826#post13876826 Zrobisz Allegro? Fundnie wiesz kto:cool3:
  20. To zaraz tu zawabię Ciotkę Larę:cool3:
  21. No, jest jak z kreskówki Disneya!!!!
  22. Ciotka a tobie na pewno o Manię idzie?:cool3::diabloti:
×
×
  • Create New...