Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. [quote name='Ola164']Proszę o kontakt w sprawie adopcji psiaka to zrobię mu kokosy.pl[/quote] Ciotko Luko!!! Gdzieżeś Ty?????
  2. [quote name='kikou']o to super!!! odrazu wyjaśniam, że ten odebrany piesek to nie Rudzik, nie jamnik tylko takie biało-rude stworzenie, którego nawet płci nie znałyśmy....[/quote] Jeju wiem, to takie podobne do foksia!!! Hurra
  3. [quote name='kikou']zapisalam go w kolejce do wiosny...ale ile to potrwa? tam budka za 200,- ale lepsze to niż srzykawka, zresztą i tak deklaracje wpłat to narazie tylko 60,- zł[/quote] Uzbieramy!! Zobaczysz!!!! Może jaka Ciotka bazarek zrobi to coś wyslę na cito!!!
  4. [quote name='GoskaGoska']Dobra dziewczyny jest potwierdzenie :multi: , Parowka moze miec DT w Przemyślu, kto się podejmuje prowadzic tą sprawę . I ma pomysl na transport - jest juz zgoda tez TZ. Więc najwięszke wyzwanie transportowe[/quote] Jejku Ciotka!!! Cudo ty nasze!!!:lol::lol::lol:
  5. Ziąbki całkiem niczego sobie.!!!:diabloti: A Jego Wspaniałość Max nabrał ostatnio nawyku Glośnym HAU!! Zwracać na siebie uwagę - jak się na niego nie patrzy!!:evil_lol::evil_lol: Prawda że przystojna Sforka??:diabloti::diabloti::diabloti:
  6. Dżekunio wspaniały tricolor -terrierek!!!
  7. Kochana jesteś. Ja też chodzę jak nawiedzony agitator. Teściowa też w robocie - tylko Teść kreci nosem na psy:mad::mad::mad:
  8. Hurra!!! czekamy z niecierpliwością na wyniki !!! Jest wielce prawdopodobne że to wycieńczenie. Dzis wysłałam kaskę dla Niuni
  9. Teo, którego przygarnęłam 2 tygodnie temu - ze schroniska - też to robił - długo był w schronisku - w momencie kiedy podnosil nogę z głośnym FE!! rzucałam w niego takim maleńkim blaszanym dzwoneczkiem tak zeby zabrzęczał - wystarczyły trzy razy!!! Mogą być np. kluczyki od walizki - chodzi o to by upadły przed psem z brzękiem!! Polecam.
  10. Koniecznie w górę Wspaniały Psie!!!
  11. Kochane Ciotki!!! A co do starych i chorych - to tych mi też szczególnie żal - mam 2 takie przygarnięte - bo po1. - długo dawały całe siebie - trzeba im to "oddac' 2. Stare zwierzęta poddają się i odchodzą - zaniedbane 3. Kuracje są kosztowne i wymagają serca i środków - więc ludziska porzucają takich Psich Przyjaciół wtedy, kiedy najbardziej są potrzebni:placz::placz::placz:
  12. No nie wiem, bo aptekarka zaczęła pytania o " czystość" zadawać - a to znaczy że mądra nie jest!!!!:mad::mad::mad::mad:
  13. I ja podrzucę ukochanego Jamnisseta!
  14. No to w górę! I apeluję - każdy chć po troszkę i może zbierzemy na hotelik!!!!
  15. I taaaaak sie cieszymy:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  16. Cioteczka Anetko Oczywiście!!! Będzieszmiała za parę miesiecy najpiekniejszego Jamola na świecie- bo Tula ma eksterier tylko ktoś jej krzywde zrobił
  17. [quote name='anetka23'][quote name='Kar0la']Hihi więc to taki tymczas, który może z czasem stać się w domem stałym. :cool3::multi::multi: To nie jest wykluczone :evil_lol:[/quote] Dzięki Cioteczko!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Witaj W Jamniczym klubie!!!:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...