[quote name='kikou']o to super!!!
odrazu wyjaśniam, że ten odebrany piesek to nie Rudzik, nie jamnik tylko takie biało-rude stworzenie, którego nawet płci nie znałyśmy....[/quote]
Jeju wiem, to takie podobne do foksia!!! Hurra
[quote name='kikou']zapisalam go w kolejce do wiosny...ale ile to potrwa?
tam budka za 200,- ale lepsze to niż srzykawka, zresztą i tak deklaracje wpłat to narazie tylko 60,- zł[/quote]
Uzbieramy!! Zobaczysz!!!! Może jaka Ciotka bazarek zrobi to coś wyslę na cito!!!
[quote name='GoskaGoska']Dobra dziewczyny jest potwierdzenie :multi: , Parowka moze miec DT w Przemyślu, kto się podejmuje prowadzic tą sprawę . I ma pomysl na transport - jest juz zgoda tez TZ. Więc najwięszke wyzwanie transportowe[/quote]
Jejku Ciotka!!! Cudo ty nasze!!!:lol::lol::lol:
Ziąbki całkiem niczego sobie.!!!:diabloti: A Jego Wspaniałość Max nabrał ostatnio nawyku Glośnym HAU!! Zwracać na siebie uwagę - jak się na niego nie patrzy!!:evil_lol::evil_lol:
Prawda że przystojna Sforka??:diabloti::diabloti::diabloti:
Teo, którego przygarnęłam 2 tygodnie temu - ze schroniska - też to robił - długo był w schronisku - w momencie kiedy podnosil nogę z głośnym FE!! rzucałam w niego takim maleńkim blaszanym dzwoneczkiem tak zeby zabrzęczał - wystarczyły trzy razy!!! Mogą być np. kluczyki od walizki - chodzi o to by upadły przed psem z brzękiem!! Polecam.
Kochane Ciotki!!!
A co do starych i chorych - to tych mi też szczególnie żal - mam 2 takie przygarnięte - bo po1. - długo dawały całe siebie - trzeba im to "oddac'
2. Stare zwierzęta poddają się i odchodzą - zaniedbane
3. Kuracje są kosztowne i wymagają serca i środków - więc ludziska porzucają takich Psich Przyjaciół wtedy, kiedy najbardziej są potrzebni:placz::placz::placz:
[quote name='anetka23'][quote name='Kar0la']Hihi więc to taki tymczas, który może z czasem stać się w domem stałym. :cool3::multi::multi:
To nie jest wykluczone :evil_lol:[/quote]
Dzięki Cioteczko!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Witaj W Jamniczym klubie!!!:loveu::loveu::loveu: