[quote name='Neczka']masz jamniczki i kogo jeszcze ? :)[/quote
Teo psiuńka ze schroniska w Mielcu i mamy jeszcze Bulcię - ale to punia mojego Męża - możesz zobaczyć na wątku Aprila - tak sie nazywał mój Max - zdjęcia są na końcu wątku - 2 ostatnie strony.