Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Cudna Sunia!!!Rzeczywiście Bella:lol:
  2. [quote name='Neczka']masz jamniczki i kogo jeszcze ? :)[/quote Teo psiuńka ze schroniska w Mielcu i mamy jeszcze Bulcię - ale to punia mojego Męża - możesz zobaczyć na wątku Aprila - tak sie nazywał mój Max - zdjęcia są na końcu wątku - 2 ostatnie strony.
  3. No niech ktoś pomoże!!!
  4. Ciebie pytam - bo mam 3 a serce ciagnie mnie do 4.
  5. Jejciu!! Niech ktoś uprosi te Panią!! Przecież to straszne - rozdzielać ich!!!:angryy::angryy::angryy::angryy:
  6. Pomóżcie Rudzikowi!!!! On nie ma już czasu!!!
  7. No Piekny Psie! Na spacer!!!
  8. A trzy a cztery??? Jest różnica????
  9. Neczuniu! Wyślij mi może na maila jego zdjęcia to podręczę znajomych psiarzy.A wieszcos o jego charakterku - jak koty???
  10. Nasza Bulcia nienawidzi obcych ludzi - wycierpiała od nich - ale nas uwielbia - mnie też użarła jak ją wziełam na ręce - a potem natychmiast przytuliła się mocno - i tak juz zostało:lol:
  11. No to trzeba podziobać bo sie na nic zahopiemy -jesli nie!!:shake::shake::shake:
  12. Suuuuper!!! Dzięki Cioteczko!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Jasne!! Ponadto to nie jest pit bull na sterydach - i w najgorszym razie - kaganiec na pychol - i po klopocie - wobec ludzi jest OK.
  14. Szykuje się miły Tymczas;);) dla Feluni - tylko powiedzcie co możecie o Niej - Jak ona na koty??? I czy dziamotliwa - bo sasiedzi debile!!! Mówcie ciotki co wiecie!!!!
  15. No tak tylko że te z "wyrokiem" to syt. wyjątkowa.
×
×
  • Create New...