Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No właśnie Ciotki ? Co tam????
  2. :calus::modla::modla::modla::modla:Cudo Ty Nasze wspaniałe:loveu::loveu::loveu:
  3. Nio!:loveu::loveu::loveu:
  4. Taki cudny tricolorek!!! A ona jest ogłaszana???
  5. A bo slepe te ludzie:mad::mad::mad:
  6. Ona nie powiedziała że - nie ale sama nie wiem ..wiadomo,że psiuń po schronisku to na początku różnie - a w chorobie ... I co takiej .... tłumaczyć:angryy:
  7. Też miałam kiedys takie kocię - jeszcze ślepe było!!:lol:
  8. Co do Parsonsa - to pomyłki być nie mogło - bo przygarnęłam go w zeszłym roku - już jako dorosłego kocura:lol::lol:
  9. Jasne!! Jak się mówi - mam psa - to zawsze myślę, że cos w tym wyrażonku - nie tak...;)
  10. Biedny maleńtas!!! Buuuuu:placz::placz::placz:
  11. [quote name='oktawia6']Punio Orzeszkowy szykowny piesek dla damy z sercem! albo dla pana bez kompleksów![/quote] Dla osoby z KLASĄ!!!!
  12. Św Totolotku!! Ja chcę dom z duuuużym ogrodem!!!!!:angryy::angryy::angryy:
  13. Dobrze że tam jesteś!!!!:loveu::loveu::loveu:
  14. A on ma ogłoszenia i Allegro???
  15. Mnie się zawsze drobne w kieszeni nie zgadzają - a co w chorobie psa UUUU!!! nie lubię takich - pieska z pluszu najlepiej:angryy::angryy::angryy:
  16. Ja przez czyściutki egoizm - bo uwielbiam z nimi być:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Jeszcze tylko Kota muszę przedstawić!! Urodziwa bestyja też:diabloti::diabloti::diabloti:
  18. Zeby kazdy robił takie "e tam":loveu::loveu::loveu:
  19. To bardzo DUUUUŻO!:Rose::Rose::Rose:
  20. Kochana Cioteczka!!!!:loveu::loveu::loveu:
  21. Dobry Duszek Z Ciebie!!!:loveu::loveu::lol:
  22. Ło Matko!!! To byłoby CUUUUDNIE:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...