Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jak nie będzie chciała Kizi - to Max z Majką ją pogryzie Pańcia Talcott mnie podniesie I obsikam ją zkretesem [SIZE=1]teo pies[/SIZE]
  2. Ciotki Jamnikolubne!!! HopHop!!!!
  3. To zdjęcie jest Piękne!!! Do kalendarza!!! Śliczny Pies!!!!
  4. I to wcale nie oznacza niedołęstwa Max dziś dorwał nowa piłkę warczy obnosi ją po domu żwawo truchta na spacerze. Majka to łobuz który biega jak mała torpeda i straszy ptaki!!!!
  5. Broń Kopereczku Jamniora!!! Ja się dzielnie wykłócam:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
  6. Zgadzam się Cioteczko!!! A do tego taki Cudny Okruszek!!!!
  7. Ja robić Albiemu krzywdę - nie mam chęci Teo Ciotkę kocha i też głową kręci; -Obsikam ja chętnie tylko wredne panie, Kizia super laska i domek dostanie.;)
  8. [quote name='Koperek'][SIZE=3][B]Aga[/B]- wsadź proszę [B][COLOR=red]MAPECIKA[/COLOR][/B] do pierwszego postu! Bidaczka wczoraj wymiziałam, bo podszedł do krat- pomalutku, ale zawsze. I się okazało, ze jakiś już mu musial wsadzić kła w policzek, bo pyszczek mu spuchł strasznie i na jedno oczko nie widzi...[/SIZE] A przypominam, ze siedzi w boksie u najłagodniejszych samców! Czarno widzę jego przyszłość!!!:placz:[/quote] Kto to jest Mapecik - to ten Jamnik???
  9. [quote name='Koperek']Acha- ja bym tego dziadkowego jamniorka mogła przetrzymać do 25 lipca, ale przeczytałam, że domek nieaktualny- to prawda? Proszę potwierdzić.[/quote] Walczę Kopereczku, walczę. Najgorsze,że to moja własna Mama oliwy do ognia dolewa:mad:
  10. Ja mam 14 i 15 latkę - spoźrzyj Cioteczko na avatarek - i na poczatku nie byly takie śliczne ja teraz!!!:evil_lol: A Felunia jest mlodziutka!!! 2 lata dla Jamnika to pikuś!!!!
  11. Nooo nie siej Cioteczko defetyzmu:mad:
  12. Trzeba pokazać piękny Pysio Feluniu!!!
  13. On jest po prostu cudny!! Jak z filmów Disneya:-(
  14. A teraz jakiś wakacyjny horror trwa!! Buuuu:placz::placz::placz:
  15. Ona ma fantastyczne spojrzenie!!!! Rewelacja!!!:loveu:
  16. Głuche te Ciotki czy Cuś???/:crazyeye::crazyeye:
  17. Maciupenki Piesio Prosi i my też:placz:
  18. Odwagi Erazmiku!!! Taka "władzuchna" boi sie prasy jak ognia!!!! Pogon im kota!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Jejciu to niech nie obserwują a POKOCHAJĄ:placz:
×
×
  • Create New...