[quote name='Koperek'][SIZE=3][B]Aga[/B]- wsadź proszę [B][COLOR=red]MAPECIKA[/COLOR][/B] do pierwszego postu! Bidaczka wczoraj wymiziałam, bo podszedł do krat- pomalutku, ale zawsze. I się okazało, ze jakiś już mu musial wsadzić kła w policzek, bo pyszczek mu spuchł strasznie i na jedno oczko nie widzi...[/SIZE]
A przypominam, ze siedzi w boksie u najłagodniejszych samców! Czarno widzę jego przyszłość!!!:placz:[/quote]
Kto to jest Mapecik - to ten Jamnik???