Przeczytałam wątek i jestem pod wrażeniem. Kochane jesteście Cioteczki!!!
Niezawodne. Szczególnie ciepło uśmiecham sie do Ciebie Dusje - dobrego duszka !!!:Rose::Rose::Rose: Mam propozycję - może dobrze byłoby założyć Pani Irence konto w banku - np w Lucas Bank - oni są bardzo przyjaźni i pomogą gdyby P. Irenka miala kłopoty z używaniem karty itp. To uprościłoby znacznie przekazywanie pieniędzy dla Niej - przekaz pocztowy jest uciazliwy dla obu stron. Pieniądze na karmę wpływałyby do Anety, a te dla P. Irenki na jej konto. Sama chętnie się właczę żeby pomóc tak uroczej Pani i jej Maksowi - Pozdrowienia dla Jej Maksa od mojego Maksa:loveu::loveu::loveu: