Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Takie cudne przytulaśne maleństwo!
  2. Musze, bo jak zaśnie to kto ze mną pójdzie na nietoperze - mniam mniam:diabloti:
  3. No i stoimy przy ścianie...:placz:
  4. Łee tam, trzeba by chyba to zrobić - narośl i sterylke cuzamen za jedną narkozą. A macie jakiegos dobrego wet. chirurga na oku?
  5. Tak żeby przyjechała już po zdjęciu szwów? Ja bym zapłaciła za operację.
  6. Oj może nie !! Przydałyby się fajne foty!!!
  7. O, jeszcze nie! Jeszcze z ciotką pójdzie jeże płoszyć:evil_lol:
  8. Jejku, ja też tak myślę, ale teraz realnie: musiałabym zaadoptować Sunię na siebie!!!Sterylka i to usunięcie narośli - gdzie rekonwalescencja? Mam dwa wiekowe Jamole - " z odzysku" trzeciego facecika ciut młodszego. U mnie - ja nie mam samochodu - u Niej- no nie bardzo -bo to starsza osoba - a ja wiem doskonale jak wygląda opieka pooperacyjna!!! Ło matko...
  9. Może sprzedaje na lewo i zamienia na serdelki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Domek tymczasowy jest Starszą Panią, która raczej nie multimedialna Hi Hi:evil_lol: Pani jest osobą, która martwi się o swojego kota i - już na zapas o Sunię - musiałabym dać słowo honoru, że ja zabiorę oboje - jakby coś.... Boshhhhh - dlatego trochę mnie to przeraża.Jam już upsiona że hej!!:roll: nie chciałabym, żeby sie okazało, że sunieczka poważnie chora, to jest starsza Pani.
  11. Są dobrzy ludzie na tym świecie,są....
  12. i na wieczorny spacer z ciotką.
  13. walczymy o jego życie! Nikt nam nie pomoże????:-(
×
×
  • Create New...