-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie mam wyjścia bo spac nie będe mogła...:placz: A Violetką i tak mnie juz nazwali. A co do " skonczy" to wątpię. Nasze "społeczeństwo" jest tak bezmyślne i okrutne, że:mad::mad::mad::mad::mad: -
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oj te domki!!!A tyle psiej biedy....:placz::placz:Ja wojuję z rodziną o Jamniczego starunia - bo w schronisku gdzie jest zabijają starsze psy :placz::placz::placz::placz::placz: -
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niestety tylko tak mogę pomóc, ewent dorzucić się fin.:placz::placz: -
[quote name='kikou'][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5759/dscf2475ab0.jpg[/IMG] ten przerażony biedaczek bez przystani u dogomaniaczki, ktora by miesiącami z nim pracowała już jest praktycznie martwy....jego na pewno nikt z ulicy nie zaadoptuje..... aż boję się wyobrażać sobie co musiał przeżyć, że jest w takim stanie psychicznym...[/quote] A on jest gryźny czy tylko się boi?
-
[quote name='kikou']Banerek śliczny!!! Dziękujemy! innego banerka nie ma, dlatego wkleiłam sobie zdiecie w podpis.... jakoś nikt za bardzo nie śledzi losów skarbusia...:-(:shake: tylko tak sie zastanawiam nad treścią... to tak brzmi jakby on był umierający...a mikrus jest w dobrej formie może jeszcze z 5-7 latek pożyć...czy mogłabym nieśmialo prosić o np: "Olafek chce znowu pokochać" albo coś innego bardziej optymistycznego[/quote] Kikou ma rację!!! Olaf jest psem pełnym życia!!!!
-
[quote name='kikou']ooooo do opery to i ja z nim chetnie polece! Skarb masz w domu, nie kazdy facet daje sie zaciagnać do opery..... a Viletta to imię, ktorym rodziny chyba już dawno obdarzyły większość z nas....[/quote] Tylko że ten Skarbteraz żywym ogniem zieje!!! A do Opery to już raczej ja z nim pójdę - sama lubię bardzo.:mad: No nic jeszcze mam 3 dni na perswazje. Najgorsze jest to, że w charakterze Judasza wystąpiła moja Mamunia:angryy::angryy::angryy:
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
I mój Staruś Jamnik?? -
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Piękny Psie idziemy -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dżekuniu idziemy!!!! -
Ciotka Talcott bierze Punia na ręce i podnosi!!!
-
No nie może ale by nie cierpiał i przecież będziemy szukać domku dalej!!!!
-
[quote name='kikou']a może jest coś co mogłoby być kartą przetargową...może zależy TZ na czymś co mogłabyś dla niego zrobić albo się zgodzić typu iść z nim na mecz czy na ryby.... na czymś musi mu zależeć....[/quote] On z typu - szachy i opera a nie mecz i ryby. Pomyślę nad "kartami"A do mnie prosie jedno zaczął mówić Violetka, że nibychcę tak samo psy zbierać.:angryy::angryy::angryy:
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
Talcott replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
No to na wieczorny spacer z hopsami czas:roll: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Talcott replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Wiem, Neczuniu, wiem:-(:-( -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Jeeeej:placz: To rzeczywiście wstrząsające! Tyle bólu, rezygnacji i rozpaczy, spojrzenie, które rzeczywiście trudno zapomnieć:-(:-(:-(