Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Nie mam wyjścia bo spac nie będe mogła...:placz: A Violetką i tak mnie juz nazwali. A co do " skonczy" to wątpię. Nasze "społeczeństwo" jest tak bezmyślne i okrutne, że:mad::mad::mad::mad::mad:
  2. Mogę dać jeszcze 50 jednorazowo więcej nie mam:placz::placz::placz:
  3. Oj te domki!!!A tyle psiej biedy....:placz::placz:Ja wojuję z rodziną o Jamniczego starunia - bo w schronisku gdzie jest zabijają starsze psy :placz::placz::placz::placz::placz:
  4. Niestety tylko tak mogę pomóc, ewent dorzucić się fin.:placz::placz:
  5. Jej Ciotki zmięńcie ten baberek - Kacperek teraz wygląda pieknie a tamto odstrasza !!!
  6. [quote name='kikou'][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5759/dscf2475ab0.jpg[/IMG] ten przerażony biedaczek bez przystani u dogomaniaczki, ktora by miesiącami z nim pracowała już jest praktycznie martwy....jego na pewno nikt z ulicy nie zaadoptuje..... aż boję się wyobrażać sobie co musiał przeżyć, że jest w takim stanie psychicznym...[/quote] A on jest gryźny czy tylko się boi?
  7. Mamuni embargo informacyjne i sankcje polityczne wprowadziłam od JUŻ - coby nie mąciła - a co do zwierzątek to sama ma Jamnika - Sunię - szorstka i kota przygarniętego więc nie przypuszczałam, że tak mi dołoży.
  8. [quote name='kikou']Banerek śliczny!!! Dziękujemy! innego banerka nie ma, dlatego wkleiłam sobie zdiecie w podpis.... jakoś nikt za bardzo nie śledzi losów skarbusia...:-(:shake: tylko tak sie zastanawiam nad treścią... to tak brzmi jakby on był umierający...a mikrus jest w dobrej formie może jeszcze z 5-7 latek pożyć...czy mogłabym nieśmialo prosić o np: "Olafek chce znowu pokochać" albo coś innego bardziej optymistycznego[/quote] Kikou ma rację!!! Olaf jest psem pełnym życia!!!!
  9. [quote name='kikou']ooooo do opery to i ja z nim chetnie polece! Skarb masz w domu, nie kazdy facet daje sie zaciagnać do opery..... a Viletta to imię, ktorym rodziny chyba już dawno obdarzyły większość z nas....[/quote] Tylko że ten Skarbteraz żywym ogniem zieje!!! A do Opery to już raczej ja z nim pójdę - sama lubię bardzo.:mad: No nic jeszcze mam 3 dni na perswazje. Najgorsze jest to, że w charakterze Judasza wystąpiła moja Mamunia:angryy::angryy::angryy:
  10. Masz to jak w banku Cioteczko!!!! Bedziem mendzić:razz::razz:
  11. Ciotka Talcott bierze Punia na ręce i podnosi!!!
  12. Pomęczę odnośne Ciotki !!! Bo ja w te klocki matoł.
  13. No nie może ale by nie cierpiał i przecież będziemy szukać domku dalej!!!!
  14. [quote name='kikou']a może jest coś co mogłoby być kartą przetargową...może zależy TZ na czymś co mogłabyś dla niego zrobić albo się zgodzić typu iść z nim na mecz czy na ryby.... na czymś musi mu zależeć....[/quote] On z typu - szachy i opera a nie mecz i ryby. Pomyślę nad "kartami"A do mnie prosie jedno zaczął mówić Violetka, że nibychcę tak samo psy zbierać.:angryy::angryy::angryy:
  15. No to na wieczorny spacer z hopsami czas:roll:
  16. Dzięki!! Spróbuję jakąś "strategię" na jutrzejszą rundę opracować:mad:
  17. Takie wystawowe Cudo -a może do niemieckiej fundacji Go trzeba zglośić - skoro tu wszystko ślepe jak krety???:roll::roll:
  18. Taaa... i zadają pytania typu- "a czy zdrowy", "czy nauczony czystości" - dno i osiem metrów mułu....:shake:
  19. Jeeeej:placz: To rzeczywiście wstrząsające! Tyle bólu, rezygnacji i rozpaczy, spojrzenie, które rzeczywiście trudno zapomnieć:-(:-(:-(
  20. On ma jeszcze tyle miłości do zaoferowania!!
×
×
  • Create New...