Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ooooo to cudnie! To wydysz złość i relacjonuj:cool3::diabloti:
  2. Ok! Jak się zjawi Magdola to ją poproszę! To dla Kudłacza,tak?
  3. Ze szczecina jest Magdola. Pytałyście ją???
  4. Cioteczko Bjutko zrobisz Mu Allegro? to Mu fundnę? Plizzzz!!!
  5. Cioteczko Tia nie masz więcej zdjęć cuda? Ciotki się zjawią - watek nowy:loveu:
  6. Ok!! No to Hopsa Piękna Kaju!!!!
  7. Jejuniu jaka Króweczka śliczna!!!
  8. Wcale nie jest biedna bo ma Ciebie!!!
  9. Ok! Tj do Mru?????
  10. No pisałaś o babce chętnej na Novę
  11. Laruniu! (Sorki Kajuniu) - czy ta babka co chciała Novę nie zechciałaby chłopaka? Zapytałabyś jest taki jak jej brat!!!
  12. Ciebie pokochała i nie ma zamiaru uciekać. Dostałaś PW ? bo dogo wariuje
  13. migdalena;Wydaje mi się,że go znalazłam,ale nie mam pewności.Nie pasuje mi klatka,rozstawienie bud.Natomiast pies wygląda jak na zdjęciu.Niestety nie posiada obroży więc nic nie mozna ustalić,bo brak numeru.Opiekuna się bał(chyba słusznie),nie udało sie go wyjąć.Czyli NIC.Na moje oko kilkulatek,żywy,przez kraty kontaktowy,b.terierowaty.Od airedala mniejszy,taki na wielkość jak średni sznaucer.Pozostałych kudłaczy nie znalazłam...ale jeszcze będę szukać,może są przeniesione poza tymczas.Mam prośbę,muszę mieć ich zdjęcia,żeby pokazać kilku osobom w schronisku(będzie łatwiej szukać).To się uda wydrukować?Mogę to dostać na PW,? Można to wydrukować. Jak mi podasz na PW maila to Ci je wyślę - albo możesz sama zapisać obrazek a potem wydrukować!!! Dzięki Ci!! Zaraz napiszę do Lary czy Babka chciałaby Chłopaka!!!
  14. Nie. Nie od serca! Od serca jest bronchit. Mania może tez kasłać po prostu z przeziębienia.
  15. Ja wiem, że Ona jest cudna! ale Wy to jesteście jak te Harpie:diabloti::D - wejdziesz żeby kupić okulary pływackie to ci motorówkę wmówią:evil_lol:
  16. O!!! Fajnie!!! Może teraz coś znajdziemy!!!!:loveu::loveu::loveu:
  17. A ło! [url]http://www.dogomania.pl/threads/177478-Buba-duma-mieleckiego-schroniska-wesoA-a-staruszka-szuka-domu[/url]
  18. No wiem, nie umiem podlinkować - matoł jestem
  19. Można pogrubić druk! Napisz może że PŁATNEGO DT? Co?
×
×
  • Create New...