migdalena;Wydaje mi się,że go znalazłam,ale nie mam pewności.Nie pasuje mi klatka,rozstawienie bud.Natomiast pies wygląda jak na zdjęciu.Niestety nie posiada obroży więc nic nie mozna ustalić,bo brak numeru.Opiekuna się bał(chyba słusznie),nie udało sie go wyjąć.Czyli NIC.Na moje oko kilkulatek,żywy,przez kraty kontaktowy,b.terierowaty.Od airedala mniejszy,taki na wielkość jak średni sznaucer.Pozostałych kudłaczy nie znalazłam...ale jeszcze będę szukać,może są przeniesione poza tymczas.Mam prośbę,muszę mieć ich zdjęcia,żeby pokazać kilku osobom w schronisku(będzie łatwiej szukać).To się uda wydrukować?Mogę to dostać na PW,?
Można to wydrukować. Jak mi podasz na PW maila to Ci je wyślę - albo możesz sama zapisać obrazek a potem wydrukować!!! Dzięki Ci!! Zaraz napiszę do Lary czy Babka chciałaby Chłopaka!!!