Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Trzeba by Go porządnie zdiagnozować -RTG na początek.
  2. Zapisuję sobie wątek.:lol:
  3. Dogo! przecież osoby, które adoptują psiaki np. z ogłoszenia - wcale nie są czasem dogomaniakami! Dom można sprawdzić, a to szansa - być może dla psiaka!
  4. A założyłabyś Mu? Bo chyba pilnie potrzebuje pomocy?:-(
  5. Nie, no podmień!! domków nigdy dość:cool3:
  6. Sprawdzisz??? Może będzie szansa dla Chłopaka - a śliczny jest:lol:
  7. [quote name='Dogo07']To jest zdjęcie tego kudłacza z klatki :(, i jeszcze taki : Obydwa z Palucha, ze schroniska tymczasowego. Do Lary dzwoniła Pani która chciała Novę- Ona ma juz dom, ale można by podrzucić jej tego- drugi - wyglada jak Jej brat! On jeszcze jest?
  8. To ładne musisz mieć rąsie pod koniec pracy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. :calus:Ale i tak się cieszysz, że dzwonią, prawda?:cool3:
  10. Zrobimy zrzutę - może i przyszły dom się dorzuci?
  11. No to mam nadzieje że Ci się uda!!!:loveu:
  12. Jasne że jest wiele takich domów jak Twój - ale bywają i takie gdzie " piesek ma być dla dzieci" oj oj oj! A szczególnie dreszcz mnie ogarnia - jeśi to ma być Jamnik - Jamole dzieci nie lubią raczej.
  13. Daj spokój! Fajnie że jesteś na wątku:loveu::loveu::loveu: Jakiś pies na pewno skorzysta!:lol:
  14. Basia Z. A myślałaś może o Chester? Ona bardzo potrzebuje pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/177629-Chester-malutki-kudA-aczek-z-zapaleniem-pA-uc-SZUKAMY-PILNIE-DT[/url]
  15. A domek ze Szczecina? Wygląda super? Prawda?
  16. Na pewno!!! Usiądzie sobie a łepetynę położy na Twoich kolanach!
  17. Jak jest grzeczny to pewnie. Mój wyżeł Argo zawsze tak podróżował.
×
×
  • Create New...