Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Aj! Żebyś Wiedziała! A zła jak nadepnięta żmija - z tych cherlawych:diabloti:
  2. Helga ! Mój Jamol ( za TM ) około 17 letni i ciężko chory na serce też musiał przejść taki zabieg - zęby zostały oczyszczone pod narkozą wziewną - łatwiejsza dla organizmu słabego - jak Promyś. Max przeżył zabieg żył jeszcze rok mimo serca i Zesp. Cushinga. Może zapytaj czy jest taka możliwość - tj narkozy wziewnej?
  3. Nie dziękuję -żeby nie zapeszyć - tfu!
  4. Na razie to ja sobie mogę wziąć...... kolejną porcję leków :flaming: półtora miesiąca wojuję z zapaleniem płuc. Buuuuuuu!
  5. No nareszcie!:mad: Dzięki!!!:diabloti:
  6. Hurrrraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. A ja dalej nie wiem, czy kudełki na zadziku Kaji odrastają:mad:
  8. No to leć sokole!! Czekamy na relację!:diabloti:
  9. Eeeee to nie są takie " bezwzględne" reguły. Duże Psiury tez bywają długowieczne:lol:
  10. No Wiesz!! To dopiero " damski odpowiednik tzw. ryczącej czterdziestki ":cool3::diabloti:
  11. Może Kostek coś wymyśli:roll:
  12. A ja popadłam w geriatryczne klimaty - tez przypadkiem- obecnie za scyla robi u mnie Teoś 10 latek - hi hi
  13. A jesteś pewna że można jeśli to nie fundacja?
  14. Jest super bazarek ogłoszeniowy!
  15. Też mi się tak wydaje - ale niektórzy chcą pieska z pluszu chyba.
  16. Zawsze warto walczyć! Jako ciotka staropsia walczyłam. Jeśli tylko to nie sprawa nieznośnego bólu- warto!!!! Dzięki Ci.
×
×
  • Create New...