Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Helga - wiem, że trzeba czekać - ale może Wiesz - istnieje bezpośrednie zagrożenie życia?
  2. O super! Lubię diabły tasmańskie!!:diabloti:
  3. No to czekamy. Żeby się tylko nie przeziębił.
  4. Uffffff! A zaryzykujesz pytanie ewent. skrócenie kwarantanny - czy lepiej, nie?
  5. Fantastyczne!!! I bardzo wzruszające!!!!! :loveu::loveu::loveu: Jakby co to przedłużamy, co?????
  6. Dzięki!!! Kochana i Niezawodna!!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. No to przecież szczeniak jest -taaaak? czy mi się coś po...... No to niby jaki ma być? Jak stułbia????:roll:
  8. Można go będzie zabrać przed końcem kwarantanny??
  9. Trzymam mocno!!! A dlaczego diabła - ma charakterek?:diabloti:
  10. Nie radzę - on wymaga osoby doświadczonej.
  11. Szejk to dopiero trudny pies! Nie dla każdego.
  12. Dysplazję wykazuje RTG - od tego trzeba zacząć.
  13. Szejk to ten mały sznaucerkowaty z białym krawacikiem?
  14. Zawsze się niepokoję jak słyszę o tej nieszczęsnej " czystości" - a co kiedy pies się zestarzeje -na ulicę?:-(
  15. Z tą czystością - to ręce opadają -prawie każdy psiak po schronisku wymaga trochę cierpliwości - no ale.........:roll:
  16. Pani ze Szczecina pytała o jego rozmiary - trzeba Jej powiedzieć - może się Jej nie spodobać że nie jest mały:-(
×
×
  • Create New...