Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Muszę zapytać Kinię o ogłoszenia dla Mili - może Jej wykupić na bazarku ogłoszeniowym?
  2. Ach to Ty o Mili!!! no to gapa ze mnie!!:oops::evil_lol:
  3. No proponuję - zadzwonić do red. interwencyjnej TVN, do telewizji regionalnej, do do lokalnej prasy i radia, tylko że działać trzeba w porozumieniu z kierownictwem schroniska - bo inaczej będzie afera.
  4. Dlatego przydał by się sponsor " zewnętrzny" - władze miast pewnie nic nie zrobią:shake:
  5. Nowe Dogo nawet anioła by do szału doprowadziło, to fakt!:mad:
  6. :diabloti::p Klikasz na wybraną - jeśli chcesz inna klikasz na -"more" pod spodem - wybierasz klikasz - zamykasz dodatkowe okno i piszesz dalej!:lol:
  7. A Mila jest tak Śliczna że będzie ozdobą każdej sofy!:loveu:
  8. I jeszcze tak umaszczony:lol:
  9. Dziala tak że klikasz na " opcje zaawansowane" i wybierasz ikonkę:loveu:
  10. Może by się jakiś sponsor znalazł:-(
  11. Na pewno!!! Mój stareńki Jamnik ( za TM ) jak doszedł do siebie to zaczął piłkę po domu nosić!
  12. Znajomi, rodzina... wszystkim się obrywa:diabloti:
  13. Kasiu! ja tez jestem szczecinianką z urodzenia i con amore i też Kasią! A zapach czekolady na mój Plac Orła Białego dolatywał z wiatrem!:loveu::loveu::loveu:
  14. Kasiu!! Leni przekaze Ci namiary!!! Dziękuje w imieniu Kudłacza!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Leni!!! Jest kochana Cioteczka która zrobi wizytę!!!!!
  16. Prześliczna Panienka!!! Marmurek ma uroczy pychol!
×
×
  • Create New...