No proponuję - zadzwonić do red. interwencyjnej TVN, do telewizji regionalnej, do do lokalnej prasy i radia, tylko że działać trzeba w porozumieniu z kierownictwem schroniska - bo inaczej będzie afera.
Kasiu! ja tez jestem szczecinianką z urodzenia i con amore i też Kasią! A zapach czekolady na mój Plac Orła Białego dolatywał z wiatrem!:loveu::loveu::loveu: