[quote name='leni356']PILNE Łazik wraca z adopcji :-( - nadal męczy jamniczkę, jamniczka się go boi i siedzi cały czas w łazience. Państwo już nie mają siły. Rozmawiałam z ZuziąM - przyjmie go do siebie, tylko trzeba załatwiać transport. Normalnie się załamałam :-(
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: