A ja mam żal - zdjęcia prezentowane w 1 poście wskazywały że pies jest w tragicznym stanie i że musi być natychmiast zabrany ze schroniska - tymczasem okazuje się że były to zdjęcia z czasu kiedy pies do schroniska trafił! I pobyt tam sprawił że szybko wrócił do formy.
Pomagam finansowo tym, które są stare, chore, zbyt małe żeby pozostać w budkach schroniskowych - wszystkim nie mogę - a tu mam żal.