Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Do tego ma pewnie ALTANKĘ:diabloti:
  2. No jasne!! przecież to dzieciolub!!!!!!
  3. No i to jest właściwe miejsce dla " ciężko pracującego psa" Hi Hi:diabloti::diabloti::diabloti:
  4. no i dobra!!!:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Łoj zaraz tam " zwariowałam" Ciotki góry przenoszą i to na czczo:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Ja wiem że Kikou to Anioł ale diablicę trzeba zabrać!
  7. Ciociula Juuuuuuż!!!! Teraz skupmy się jak zabrać łobuzicę:diabloti:
  8. no już, już skończmy. Teraz trzeba zabrać cholercię od Kikou, bo nam Ciotka osiwieje.
  9. Fajnie, ale zgodzisz się że wiele psów wymaga pilniej pomocy niż Sonia. Nie chcę się kłócić - to nie leży w moim charakterze.
  10. No to sądzę że " sprawdzanie" można uznać za spełnione!!!
  11. No tez tak pisałam - ja zapłacilam 450 za czyszczenie pod narkozą i usuniecie przedtrzonowca!
  12. Łooooo Cudnie!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. A ja mam żal - zdjęcia prezentowane w 1 poście wskazywały że pies jest w tragicznym stanie i że musi być natychmiast zabrany ze schroniska - tymczasem okazuje się że były to zdjęcia z czasu kiedy pies do schroniska trafił! I pobyt tam sprawił że szybko wrócił do formy. Pomagam finansowo tym, które są stare, chore, zbyt małe żeby pozostać w budkach schroniskowych - wszystkim nie mogę - a tu mam żal.
  14. Dzięki Agata Sonia!!!!!!
  15. No to się porobiło.............. Szczęście że Kikou to Anioł bo mogłaby mieć słuszny żal za taki kłopot!!!!!!
  16. Do.............następnej rundy szaleństwa zapewne:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Ja się chętnie dorzucę na parę zeta - tylko że przelew dojdzie dopiero w poniedziałek:placz: Dasz znać komu przelać?
  18. Prosiłam o Barnabę - On jedzie do domu - to Bubunia dostanie szybko!
  19. :placz::placz::placz::placz::placz::placz: No ale to nie tylko wina wetki:angryy:
  20. Fantastyczne foty Nigruniu!!!! Widzę że kura już utraciła gumową d............:cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
  21. Ja poproszę Larę!!! To zrobi - wspaniałe - a ja fundnę!!!
×
×
  • Create New...