no post 1187!!!
Ale Nora jest cudna prawda!!!!????
Ja jak wszystkie kurdupelki bardzo podziwiam takie duże psy - niestety - wyżej Jamnika nie skoczę:placz::placz:
Ja mam od 7 lat taka maciupeńką suczynkę - którą osobiście odławiałam i która mnie pogryzła na dzien dobry - teraz jest sybarytką i kłębuszkiem radości - ale kocha tylko Męża i mnie - ludzi nie cierpi!
Ciotka Talcott będzie wspierać małą finansowo też!
Amikat sprawdzisz kasę dla Kai - bo napisałam tylko że Talcott - bazarek - to było 60 zł
Dla Misi - 270 zł napisałam - Talcott dla Misi