Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. no post 1187!!! Ale Nora jest cudna prawda!!!!???? Ja jak wszystkie kurdupelki bardzo podziwiam takie duże psy - niestety - wyżej Jamnika nie skoczę:placz::placz:
  2. To trzymam kciuki mooooooooooooocno!!!!
  3. Ja ryczałam jak bóbr bo straciłam zdjęcia moich Jamników które już nie żyły - teraz wszystko od razu przerzucam do kompa:-(:-(:-(
  4. Kup notesik i zapisuj! Jak mi za.............. komórkę to od razu przeszłam na asekurację!!!
  5. Misia jest śliczna - wykąpana i zadbana będzie nie lada Miss!!!!!!!!!:loveu:
  6. Bubson- doooooooooobre!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Kasa poszła rano! Poproszę o potw. Cieszę się że tak odżyła Panienka!!
  8. Kora post 1187, Jest jeszcze widowiskowo piękna ogromna Nora post 1190!!
  9. Na pewno!! juz widzialam takie spektakularne poprawy po essentiale!!! On ma chęć do życia nareszcie!!!
  10. Łoooo jaki hardcore!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. :scream_3::scream_3::scream_3::scream_3::Rose::Rose::Rose::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::drink1::cunao::cunao::cunao::cunao:Hurrrrrraaaaaaa!!!!!
  12. Oj Ciotka, Ciotka a Ty wiesz że te substancje są niu, niu nie wolno???:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  13. Ja mam od 7 lat taka maciupeńką suczynkę - którą osobiście odławiałam i która mnie pogryzła na dzien dobry - teraz jest sybarytką i kłębuszkiem radości - ale kocha tylko Męża i mnie - ludzi nie cierpi!
  14. Jej to będę trzymać kciuki mocno mocno mocno!!!!!!
  15. Musimy znaleźć cudny dom Panience!!
  16. Akcja będzie w sobotę????
  17. Jak zobaczę kiedyś jej fotę z uśmiechniętym pysiem to będzie najcudowniej!!!!
  18. Na co???????????????
  19. Ciotka Talcott będzie wspierać małą finansowo też! Amikat sprawdzisz kasę dla Kai - bo napisałam tylko że Talcott - bazarek - to było 60 zł Dla Misi - 270 zł napisałam - Talcott dla Misi
×
×
  • Create New...