[quote name='leni356']No właśnie :( Pani to bardzo przeżywa, nie może się otrząsnąć. Zrobi wszystko żeby Łazikowi było dobrze. Na razie Łazik jest w hoteliku w Katowicach, trzeba chyba go przewieźć do ZuziM, bo nie wiadomo jak szybko uda mu się znaleźć domek.
Już nie wiem co robić.
Leni to Ingrid!!! Pisałam do Niej i odpisała!!! Jej Brat pomoże - jeździ do Wrocławia z Katowic - pomoże za darmo!!!
to musimy szukać transp. Wrocław - Zgorzelec!!!