Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Oooo super!! Brat Ingrid będzie wiózł jeszcze jednego niedużego psiaka także trzeba chyba pomyśleć o transporterku.
  2. No to OK! Teraz trzeba by Allegro i ogłoszenia!
  3. Jeśli jest w domu to najlepsza jest szałwia - letnim naparem polewać to po prostu co dwie, trzy godziny. Ja wstawialam zawsze psiaka do wanny i polewałam z dzbanuszka z dzióbkiem. Szałwia jest świetna. Wet już powie co dalej. Biedactwo!
  4. No to został nam odcinek Wrocław - Zgorzelec:-( A rozmawiałaś z ZuziąM - może Ona by się zgodziła?
  5. A z Allegro to jest Spółka Art - Bank ; Lara - Artysta ze swoim bankierem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  6. On chciał Ci podziękować za nowe życie!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. A ja uproszę Larę o Allegro - ja sunieczce fundnę:loveu:
  8. Bardzo trzymam!! Mocno!!!!!
  9. A jeszcze padła prośba o pomoc w przewiezieniu Kacperka jutro do lecznicy
  10. To będziesz pilotować tak? Ingrid czeka na wiadomość to ja Ją powiadomię i Ty do Niej napiszesz dobrze?
  11. A dałyście je na ON- kowy wątek???
  12. Zapisuję wątek biedactwa!
  13. Ja używałam dla Jamola " dzieciowych"
  14. No to duch w nim nie ginie!!
  15. Ciotki!! Błagam przestańcie - bo nam Pies zniknie w tym wszystkim!!!
  16. Tak ale innego wyjścia nie ma
  17. W tym nadzieja że to młody pies!!!
  18. No to Gaja ma nowe pasje!!:loveu:
  19. Brat Ingrid jeździ zawsze w piątki i czasem w środy - w piątek będzie jechał na pewno i Ingrid napisała że chętnie pomogą!!!!
  20. [quote name='leni356']No właśnie :( Pani to bardzo przeżywa, nie może się otrząsnąć. Zrobi wszystko żeby Łazikowi było dobrze. Na razie Łazik jest w hoteliku w Katowicach, trzeba chyba go przewieźć do ZuziM, bo nie wiadomo jak szybko uda mu się znaleźć domek. Już nie wiem co robić. Leni to Ingrid!!! Pisałam do Niej i odpisała!!! Jej Brat pomoże - jeździ do Wrocławia z Katowic - pomoże za darmo!!! to musimy szukać transp. Wrocław - Zgorzelec!!!
  21. O !! Bruno - fajnie!
  22. Ja przeżyłam piekło kiedy mój bardzo wiekowy i schorowany Jamnik zapadł na Zespół Cushinga i sikał ciągle trwało to około pół roku:-(
×
×
  • Create New...