Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Wiem I Nie winię Cię!!!!!
  2. To naprawdę dobry znak!!!! Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!
  3. I co nie da się go wyciągnąć??????
  4. Czekamy za złapanie go - wieczorem nie można go było odnaleźć:-(
  5. To czekam!!! No to widzisz sama dlaczego jestem odrobinę zła, prawda??
  6. Ja tez wierzę w zdolności regeneracyjne młodego organizmu - u starego psa sprawa byłaby beznadziejna
  7. To jest jego wątek: http://www.dogomania.pl/threads/179385-Poturbowany-Pies-w-potrzebie-PILNIE-SZUKAMY-DT?p=14055231#post14055231
  8. Mamy wstępne namiary na dobry płatny DT.
  9. Wyrazy najwyższego uznania za Twoje oddanie i ogromną troskliwość, Tereso!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może te zaniki i przykurcze mięśni miały podłoże głodowe???? Jak sądzisz??
  10. Ała!!!! nie duś bo się jeszcze psom przydam!!!:loveu:
  11. Czekam niecierpliwie na wieści o Kudłaczu! Kto tu może być z Poznania?????
  12. A moją Już za TM - ukochaną Jamniczkę Maję operowała dr Maja B. - ładnie to wyglądało na karcie inf.!!!:evil_lol:
  13. Byłoby cudnie gdyby DT " wypalił"mój bardzo wiekowy Jamol miał problemy ze sztywnością tylnych kończyn - kuracja fakt, że lek kosztował 180 zł - ale za 120 tabletek - dała spektakularny efekt.
  14. Już padło że Bruno - chyba:roll:
  15. I to jest prawidłowe, właściwe miejsce dla zmarzniętego psa!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. ona jest ładna, szybko znajdzie dom!
  17. biedactwo !!!!!!!!!!
  18. No nie wiem ............ Może trzeba więcej ogłoszeń
  19. Cuda się zdarzają! Sama widziałaś - a Ty znowu zaczynasz smęcić!
×
×
  • Create New...