-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na listopad dla Fidusia -
Marcyś znakomicie odnalazł się w nowym życiu. Z radością uczestniczy w pobytach Pani Magdy w stajni. Widać na filmikach jak mu dobrze. To wielka radość widzieć go takim szczęśliwym i wyluzowanym pamiętając, że niedawno jeszcze stal z dala od siatki w schronisku. Ach gdyby tak wygrać milion w lotto, wtedy można by zabrać dużo więcej takich psiaków i szukać im dobrego życia....
-
Wpłaciłam dzisiaj 370 zł, (w tym 100 zł od Małgosi i Rafała, 30 zł od Ewy Marty i 240 zł przeniesienie z konta Bonusa na konto Fundacji, ) za 11'23 Edycja z 30.11 - sprawdzając dzisiaj przelewy zauważyłam, że ten wysyłany na ZEA nie poszedł. Musiałam ominąć potwierdzenie przelewu. Poprawiłam się dzisiaj i wysłałam przelew.
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie G-R za wpłatę i Toli za informację Mamy też taką wpłatę, za którą bardzo gorąco dziękujemy:
- 1565 replies
-
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
Ewa Marta replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ale wieści -
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę stałej za 3 miesiące 10-12.2023. Razem 120 zł
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na listopad dla Fidusia -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam dzisiaj fakturę nr 845/23 (350,00 zł) za pobyt Fidusia w październiku. -
Ale niespodzianka Bardzo dziękujemy Niesamowite, że ten niewidomy psiak tak świetnie radzi sobie na otwartym terenie
- 1565 replies
-
- 1
-
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Ewa Marta replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tak, bardzo cieszą te wiadomości