Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Przelałam przed chwilą na konto ZEA 370 zł wyrównania na majową fakturę.
  2. Zmiana miejsca była konieczna, bo musimy wiedzieć dokładnie co Kaja nakręca i powoduje gryzienie. Do tego jednak potrzebna jest praca indywidualna z nim.
  3. Pięknie dziękuję Zapiszę w rozliczeniach po powrocie do domu jutro i wpłacę brakujące 370 zł na majową fakturę.
  4. Bardzo Ci kochana dziękujemy! Kasa już na koncie, zaraz przelewam 33 zł dla Kaja
  5. Miałyśmy odłożone na czarną godzinę fundusze pozostałe po adopcji Dakoty. Niestety w tym miesiącu musimy je już dołożyć do utrzymania naszych trzech psiaków: Bajki, Brawurki i Kaja. Kasa BB już u nich na koncie. Kase dla Kaja wysłałam dopiero do Alaskan. Każdy psiak dostał po 597,57 zł. Niestety to ostatnie nasze zaskórniaki:(
  6. No pewnie Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa
  7. Bardzo dziękuję Tolu Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
  8. Bardzo serdecznie dzięujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa
  9. Kochana Nadziejko, 35 zł z tego bazarklu jest już na koncie suniek BB Bardzo, bardzo Ci dziękujemy za ten bazarek
  10. Wielkie dzięki za potwierdzenie i Nesiowatej za wpłatę Bardzo dziękujemy też Kate1 za wpłatę stałej 40 zł i Asce7 za wpłatę 10 zł stałej
  11. Cudownie! Jak tylko dojdą, dam od razu znać Nadziejko Tak bardzo Ci dziękujemy Nadziejko za Twoją bezinteresowną pomoc, za pochylanie się nad naszymi psiakami
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł i synowi b-b za wpłatę 30 zł stałych na maj
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zl stałej na kwiecień na Bonusa. Właśnie minęły 3 lata od kiedy Bonus zamieszkał u kikou. Ten nie ukrywajmy mało atrakcyjny, niewidomy i niestety problematyczny pies znalazł swoją bezpieczną przystań i Kasi, a dzięki Wam ma zapewnione utrzymanie Trudno w jego przypadku o jakieś nowinki, bo życie Bonusa po prostu się toczy. Dzięki Wam toczy się fajnie i bezpiecznie. Za to wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy z Ellig
×
×
  • Create New...