Cegiełka dotarła:) Bardzo dziękuję za 10 zl dla Gucia Postaram sie zapisać na wątku, ale jeśli znowu mi zerwie internet,. to zrobię to później. Przepraszam:(
Pięknie dziękuję za informacje. Zaraz wpiszę. Cudownie, że nadal wpada coś z wirtualnych adopcji
Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł , Kate1 za wpłatę 40 zł stałych na czerwiec.
Swoją stałą 30 zł czerwcową też wpłaciłam.