Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='jamnicze']Jeszcze trochę, bo nie jestem na swoim kompie, postaram się wstawić wieczorkiem :)[/quote] Będziemy grzecznie czekać :)
  2. [quote name='Iza i Avanti']eeeeeeeeeeeeee, tam! Goopotki gadasz! :diabloti:[/quote] Nie wierzysz? To patrz - [SIZE=7][COLOR=darkred]JA ZAKRZYCZĘ DO CIEBIE :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]I co, usłyszałaś echo?[/COLOR]
  3. [quote name='k_achna']Witeczka!Byłam obejrzałam białaskami się zachwyciłam!:loveu:Są jak takie białe obłoczki! Mnie zawsze ciągnęło do białasków i zawsze białaski miałam, a teraz mam pręgusy,bo praktyczniejsze :evil_lol:Pozdrawiamy![/quote] Prawdę mówiąc wszystkie psy są niepraktyczne, hehe :) Witanko :)
  4. [quote name='k_achna']@jbk Dzięks :D My mamy galeryję razem z Kiłi,bo to moja sister młodsza jest.A ponieważ ja wchodzę na dogo rzutami na taśmę tzn.jak mam czas akurat-a często jest tak że i przez miesiąc siedzę i pracuję i czasu nie mam na dogo-galeryje prowadzi Kiłi, a ja się tam czasem dorzucam albo Kiłi wrzuca nasze wspólne fotki.Także się proszę nie obrażać jak mnie czasem na dogo nie będzie.Potem wróce,zaległości nadrobię i skomentuje :D Galeryja Spota['], Topsa, Magnusa, Umy, Kici, Lucka i Franka :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/szalone-bydlaki-czyli-spot-tops-magnus-uma-kicia-lucyfer-franek-36840/"]http://www.dogomania.pl/forum/f80/sz...-franek-36840/[/URL][/quote] Nie będziemy się obrażać, tylko będziemy oglądać ;)
  5. Przyszłam się z Wami zapoznać :)
  6. [quote name='Iza i Avanti'][CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]Się nie kłócą![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=red]Się wymieniają poglądami![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=red]O![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] A mi tu aż echo się odbija po ścianach :diabloti:
  7. [quote name='Aga K']hheheheheh no to musialiscie miec zabawnie hheheheh moj zazwyczaj gada MI do uszka ;) niezawsze cichutko :razz:[/quote] Do uszka to mi jęzory wkładają :) Lizusy ;)
  8. Krzyczycie aż uszy bolą :diabloti:
  9. [quote name='Aga K'] ja lece z dogo poki co ehhh :roll:[/quote] I z kim ja będę gadać? :placz:
  10. [quote name='Aga K']no jak nie pstryka ??? !! :mad: 65 fot bylo wstawionych na nasyzm watku :mad: to malo ?? !! :razz::eviltong: a wiesz, jak aportowal kuleczkami to ja bylam przeszczesliwa i naprawde niemialam czasu myslec o tym aparacie ;) a fotki bylyby suuuuupeeeerowe[/quote] O ilości zdjęć się nie wypowiadam, mam do wrzucenia na dogo z 1000 ;) A cały czas focę ;) I chodziło mi właśnie o to, że jak masz fajną zabawę z kuleczkami, to powinnaś popstrykać dzidziusia :))
  11. [quote name='Aga K']to biale .... cos :razz: jest fajne tylko czasami ale co zaduzo to niezdrowo :mad:[/quote] Podobno ;)
  12. [quote name='Aga K']i tu masz cholipka racje :razz: moj mnie dzisiaj zbudzil okolo 9 - niewiem jak mu sie to udalo :evil_lol: po 3 godszinach snu ciezko mnie dobudzic :cool3: Ale on juz jak niewyrabia to zamiast piszczec obok lozka to wskakuje na lozko - snupa mi niucha usta, a jak mi tak kilka razy chUchnie ze snupy to odrazu sie budze :grins: No i znalazl chlopak sposob na obudzenie mnie :diabloti: a jaka potem rrraaadooooosc :grins: ze udalo sie pancie zbudzic :cool3:[/quote] Psy zawsze znajdą sposób na pańcię :) Jak ja rano wstaję (o szóstej, wtedy, kiedy Ty się kładziesz), to obydwa jeszcze leżą jak placki, a jakie przytulne wtedy mordulce z nich....
  13. [quote name='Aga K']dla nas dzikie wrzaski a dla nich mowienie ;)[/quote] Hehe, jak wczoraj Vadir "pomówił" Fialce do ucha, to baliśmy się, że dziewczyna ogłuchnie ;)
  14. [quote name='Aga K']Kasiu !!! wlasnie !!! mialam sie spytac ;) a gdzie wasza galeryjka ???:cool1: czekam na nia ;)[/quote] No dyć tu jest - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/szalone-bydlaki-czyli-spot-tops-magnus-uma-kicia-lucyfer-franek-36840/[/URL]
  15. [quote name='Aga K']ja bym niepowiedziala, ze taka najtrudniejsza ;) studiuje ( studia zawieszone :( ) pedagogike. Byulam w studium, gdzie pracowalam z ludzmi psychicznie czy umyslowo i fizycznie niepelnosprawnymi. Nadzwigalam sie chorych, patrzylam na p[owolne agonie ..... A mimo to uwazam ze trudne prace to gornictwo, ratownictwo medycznie, cala slozba zdrowia czy wszelkiego rodzaju sluzby ratownicze ehhh[/quote] Ja na to patrzę z tej strony, że najtrudniejsze jest uczenie dzieciaków, bo od tego w dużej mierze zależy to, jakimi ludźmi potem ci młodzi będą.... Trudność fizyczna to całkiem inna para kaloszy :)
  16. [quote name='Aga K']a no wlasnie jbk - tu mam o jedno lepiej ;) w nocy sie przemecze, posiedze do 6 rankiem co by dogo nadrobic ostatkiem sil :razz: a potem moge dospac ;)[/quote] Ale w nocy się lepiej śpi ;) Psy też śpią w nocy, w dzień nie dają, przychodzi taki jeden, "hau" zrobi, bo mu się chce wyjść, albo pobawić się, albo jedna taka wskoczy do łóżka depcząc człowieka brutalnie, albo pogłaszcze łapą po głowie po swojemu...... :diabloti:
  17. [quote name='Aga K']niooo, to jak w psecskolu to super :) no i powinna niebawem pracke skonczyc :) czekamy :)[/quote] Super superem, ale trzeba Alę podziwiać, z dziećmi to najtrudniejsza praca ze wszystkich jest :)
  18. [quote name='Aga K']ojjj szaleje szaleje :grins: gdyby moje oczy mialy aparatr to byly super fotki - jak ostatnio skakal mi przed nosem za kulka z rozwianymi faflami :grins: no tylko czym ja mu bede rzucac latem :hmmmm: bo wiesz, jak mu rzucam pileczke to glupi ucieka, a jak kulke no to niema co podlapac bo to sie rozplywa, no i grzecznie do mnie przychodzi :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Kwestia ćwiczeń zapewne, jak zrozumie, o co w tym biega, to i piłeczką się pobawi ;) A czemu aparatem nie popstrykasz?
  19. [quote name='Aga K']aha ;) a to se zle kiedys wybralam buahahaha - zart ;) a wybralam foto blogi no bo mialam kundelke a teraz mam nie RASOWEGO BOKSERA FAFLA :grins: no to musi byc wsrod swoich :diabloti: aaa... no ja to taka troche potrzaskana jestem :diabloti::razz: niewiem jak inni - heheh ;)[/quote] Ja się najpierw wsadziłam do galerii, potem mi powiedzieli, że powinnam fotobloga, to założyłam fotobloga, a potem mnie admini sami przerzucili do galerii ;) Nic się nie martw ;)
  20. [quote name='Aga K']no a ja tak wczesnie wstalam ehhhh i zaraz chyba spac lece ;)[/quote] Się masz dobrze, że możesz dospać :)
  21. [quote name='Aga K']ja niewiem dokladnie o ktorej ta koboetka pracenkonczy, ale zazwyczaj ludziska koncza okolo 14-15-16 niestety :razz: eeehhh .. ja chce tez prackem :placz:[/quote] Alusia pracuje w przedszkolu, więc godziny ma inne ;) Praca dobra rzecz, tylko czasem przeszkadza w zabawie na dogo ;)
  22. [quote name='Aga K']niemam pojecia, ale mi sie wydaje - i wydawalo mi sie wczesniej - ze poprostu zaduzo poscikow trzaskamy :diabloti: :grins: ttak jakos na logike se wzielam :razz: a na bokserach sa naliczane posty ??? bo niezrozumialam :razz:[/quote] Trzaskamy jak potrzaskani :diabloti: W galeriach liczą, na fotoblogach nie ;)
  23. [quote name='Aga K']i juz mi lepiej :grins: oby mialy paczki pod sniegiem i oby paczki przetrwaly ehhhh ale ja juz sobie tklumacze, ze wiosna tuz tuz :) tylko czym ja bede aportowac mojemu fafelcowi wtedy, jak znikna kulki sniegowe :razz: dziekuje za mlecyka ;)[/quote] Też chłopak szaleje ze śnieżkami??
  24. [quote name='Aga K']jbk a czego ty kobietko masz sie wstydzic co ??? wlasnego kochanego potomka ?? stalo sie, wazne ze jestescie szczesliwi - tak przypuszczam :)[/quote] Z potomka to dumna jestem tak, że puchnę ;) Ale niektórzy są oburzeni, że tak wcześnie zaczęłam ;)
  25. [quote name='Vectra']Na foto blogach i offtopiku jest wyłączony licznik postów , wraz z przeniesieniem na boksery , posty które napisałaś w galerii , zostały naliczone ... KPW ? :D[/quote] A czemu na fotoblogach nie ma licznika? Co to za różnica, galeria czy fotoblog? Ja może ciemna jestem, ale zapytać mogę ;)
×
×
  • Create New...