-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='k_achna']Tylko ja mam mały problemos, bo mój jest dość ciężkim dysplastykiem :roll: i szaleć nie może.Jak miałam boksia Spota wcześniej to faktycznie to się w stu procentach sprawdzało.Zmęczony pies= posłuszny pies. [/quote] Moja sunia też ma dysplazję, czasem aż się o nią martwię, jak szaleje, ale mam nadzieję, że sama czuje, ile jej wolno ;)
-
Heeeeeej :)
-
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ziewam! Ta robota jest strasznie nudna! Eff! Chodź, pogadamy, to się rozbudzę :)
-
[quote name='Aga K'] jbk - pozycja strusia - heheheh :cool3:[/quote] Strusia, bo głowy nie widać przecież ;) Mam tylko nadzieję, że to robią ze śniegiem tylko, że nie będą próbować potem, jak się śnieg stopi :diabloti:
-
Przyszłam się zameldować :) Żadna pizza to nie śmieci, przecież to nie fast food, tylko kulturalna włoska kuchnia z tradycjami! I nie gadam o jedzeniu, bo głodna jestem! A pizzerie jeszcze pozamykane ;) A na tą, co to wyłączony abonent, obraziłam się na zawsze ;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Były urodziny?? NAJLEPSZEGO! -
Miłej pracki Alutka :) Co by Cię dziś same miłe rzeczy spotykały ;) Mimo śniegu :)
- 78403 replies
-
Chcesz, zabiorę cały Twój śnieg do Skoczowa :) Mi nie przeszkadza, a białasy ze szczęścia będą znowu latać jak wściekłe ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Przyszłam powiedzieć dzień dobry :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
jbk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img5.imageshack.us/img5/5733/21843451.jpg[/URL] - śniegowa maseczka świetnie robi na cerę ;) -
Cześć w poniedziałek :)
-
Normalnie Fialusia też olewa zabawki, ale wczoraj na spacerze amok ją ogarnął :) Witam Karolcia w poniedziałek :))
-
[quote name='Od-Nowa']jak będziesz miała chwilę to poproszę o widoki zimy w Tatrach:loveu:[/quote] Jestem za! Widoki tatrzańskie zawsze i wszędzie :)
-
A jak dziewczynki reagują na prosiaczka?? Oswoiły się już?
-
Strasznie lubię te Twoje "siemaki" :)
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
jbk replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry :) Coś Was długo nie ma....... -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Piękna bransoletka :) TZ powinien się zająć działalnością chałupniczą na większą skalę :)) Mizianka dla Baaja i Celara :) -
Pozdrowionka dla Dealusia :)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='pusia2405']Dzięki [B]lolka75 [/B]za pogldowy filmik;). Szczerze mówiąc, to podziwiam kobietę, że tak bez rękawiczek...:diabloti:. Ja sama czyszczę regularnie, ale okazuje się, że nie zawsze to wystarcza. Mało tego, ja muszę włożyć chłopakowi palucha do odbytu i w odpowiedni sposób ponaciskać od środka, żeby to coś wydostało się na zewnątrz. Byłam szkolona przez weta. Tak samo u Rudzinki. Wszystko zależy od budowy psiura:razz:. Niestety, to jest Kropka słabość odkąd u nas jest. Na samym początku miał takie zapalenie, że musiał brać antybiotyki doustnie.:cool3: Być może życie na ulicy doprowadziło go tego stanu. Także Kropek walczy z tyłkiem, Rudzia z oczami, a razem wspólnie z kotami za oknem:evil_lol:. [B]Loluśka[/B], tak jesteśmy w Polsce, takie życie:shake:.[/quote] Kiler mojej mamy ma to samo, wet mówi, że to choroba cywilizacyjna, pies w naturze jadł co popadnie, to i kupkę miał inną, a teraz - gotowane jedzonko, biegunki i tak dalej..... -
Cierpliwość nie jest moją mocną stroną........ :evil_lol:
-
[SIZE=3][COLOR=navy]Dziś jest pierwsza rocznica śmierci Yoshiego......... ['] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE] :placz::placz::placz:
-
Witam się poniedziałkowo :)