-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Dzień dobry, zastałam Jolkę? :diabloti: -
Przyszłam do Cię Ewcia :)
-
[SIZE=2]Ale posty skaczą :))[/SIZE]
-
Znowu tu jestem ;) Chwile przerwy mam, to zaglądam ;) A co, lubię se tu zajrzeć :)
- 78403 replies
-
A dla mnie znajdzie się kawka na tym tarasiku?
-
A czy ananasek piszczy?
-
Kochana, a czemu dogo pokazuje Twoje słoneczko gg jako żółte, a mojego nie?
-
[quote name='Naikari']Ale tam u was biało... :cool1:[/quote] To foty sprzed dwóch tygodni, teraz już nie jest biało, na szczęścia ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam Ci pokazać moje białe zęby:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pięęęęęęęękne :evil_lol: [quote name='Yana']piekne masz psiaki, a jak pasują do zimowej scenerii :lol: takie dwa niedzwiadki polarne :loveu:[/quote] Dzięki :))
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Vadir jakieś świństwa mówił jej na ucho :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images38.fotosik.pl/67/2907478ac473cd37.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Fialke coś przejechało :roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images48.fotosik.pl/71/dfee62e0ee09c2da.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Prawdę mówiąc Fialusia nie wyrobiła na zakręcie :)
-
[quote name='Naikari']Hihi :loveu: takie ma od zawsze. Podobnie jak żółte ślepka :lol:[/quote] Żółte ślepka to ja też bym chciała, chyba sobie takie soczewki muszę kupić :)
-
Jak się uda, to w sobotę wybieram się na spacer z pięcioma psiakami ;) Ciekawe, czy się będą tak bawić, jak ta "banda" na Twoich spacerkach?
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Cześć Selkecikowa ;) Powodzenia na biochemii ;) -
A my w sobotę idziemy na spacerek ze spanielkiem :)
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://images38.fotosik.pl/67/2907478ac473cd37.jpg[/URL] Ej! uwazaj na moja nowa fryzure, nie ciagnij![/quote] A on uwielbia ją za uszy ciągać :)
-
Te blond włosy na jej buzi wyglądają jak ufarbowane ;)
-
[URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/231082/00000077.JPG[/URL] - ogon antenka :) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/231082/00000078.JPG[/URL] - złamany??
- 78403 replies
-
Loluś, powiedz, co to jest z tym wąchaniem, zawsze myślałam, że to psy wąchaja więcej, bo wiadomo, a te nasze suczyska ciągle z nosami przy ziemi, hehe, jak to jest? A właśnie, jak Maxia węszy, to czy Borysek doskakuje do niej znienacka, żeby sprawdzić, co wącha? Vadir tak robi, jak kozica doskakuje :)
-
[quote name='Maks i Spark']super fotasy ;) trudno odróżnic te twoje białaśy...oba takie hmmm białe :evil_lol: jak są razem to nie mam problemu..ale jak na oddzielnych fotkach to zawsze muszę się zastanowic :oops: m. MIŁEGO DZIONKA[/quote] Przypuszczam, że ludzie mają podobnie z Twoimi ;))
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Dzień dobry Kwiatuszku :) -
A ja czekam na sobotę, bo jak się uda, to będziemy mieć spacer z pięcioma psiakami ;)
-
Dzień dobry Idolko moja :)
-
Pozdrowienia poranne :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/8717843530a2aee5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/d153efcf8796e030.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/edf259adb1296684.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/48b30793000466c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/9957b5e721f5b10c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/0f6159d3e69fc9c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/f50196cafa7dc475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/8ac156112a81c956.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/f12df55fbcaa27a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/db612fe974f90873.jpg[/IMG][/URL]