Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Pięknie..... Muszę Was kiedyś dopaść na jakiejś wystawie :)
  2. Witam Alusiu spomiędzy zeznań.... Jestem bliska szaleństwa już..... RATUNKU!
  3. [quote name='Iza i Avanti']Dzień dobry Dziewczyny :loveu: Dziękuję za odwiedziny! Od wczoraj tak mnie głowa napier...a, że nie mogę się na niczym skupić :placz: I nic, żadne tabletki mi nie pomagają! :-([/quote] Mój sposób, to nasmarować głowę kotkiem (świątynia niebios się to chyba nazywa tak naprawdę) i iść spać :) Buziaczki Izunia :)
  4. Ee... co ja to.... nie pamiętam...... jedno wiem, moją IDOLKĘ zawsze muszę odwiedzić :)
  5. jbk

    Mój Ukochany:*

    [URL]http://i41.tinypic.com/e5feaa.jpg[/URL] - super :) Chłopak wie, o co chodzi :) Ucałuj mojego rudzielca kochanego :)
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/bcc74820728148ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/933c0fba5b098ede.jpg[/IMG][/URL] To koniec spaceru ;) A teraz domowe lenistwo ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/ad66ba87d2065d61.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/a0776a86b1a3eb0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/c53c40ff57a2e9e5.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/6a06a9fa337f3a2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/35f9bbe5dec1798f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/ab7845e271401749.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/e64c67939090e1f5.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/4cdaea712ad50c0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/22e2cc332b30a84c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/a35673a031810f96.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/ee536ac6228a9b7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/40bfa282ea0edb58.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/cd508586210809d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/2dcc0c36434479b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/664c7181a61b62d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/e8a06be7bd83b002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/fb89992927fec95c.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Asiaczek']A kiedy będziesz miała czas...? pzdr.[/quote] Mam teraz gości, więc spieszę się bardzo w pracy, żeby móc uciec przed czasem i z nimi pobyć, ale dziś są ostatni dzień, więc od jutra wszystko wróci do normy ;) [quote name='Doginka']Super jest ta fota:crazyeye::loveu::loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/71/f77e536f2c790fed.jpg[/URL][/quote] No, udała się mężowi :) [quote name='deer_1987']Ja do Was zajrze odkurzyc..[/quote] A przydałoby się, przydało ;)
  11. [quote name='Asiaczek']Widze, że juz czas sie odnalazł... Super! Pzr.[/quote] Troszeczkę, chwilowo ;) [quote name='Naikari']Te śnieżne foty są po prostu cudowne. Aż miło patrzeć na dwie wesołe, białe kuleczki.[/quote] Dzięki :) [quote name='evaxon']czesc Dżołanka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Ewcia ;) [quote name='deer_1987']Piekne zimowe psiaki :D[/quote] [quote name='Patisa']I ja przychodzę powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu ;)[/quote] To jakaś masakra jest........ [quote name='Izuuus']Uwielbiam te woje białasy :loveu:[/quote] Ja też je uwielbiam, prawdę mówiąc ;) [quote name='akzs'][URL]http://images44.fotosik.pl/71/7ae03d8c53185b5f.jpg[/URL] :) Fialka wygląda jakby nam buziaka przesyłała :cool3::loveu:[/quote] Pewnie przesyła, przecież lubi buziaczki :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ja już CHYBA skończyłam zimowe foty :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To masz dobrze, ja jeszcze nie, a poza tym cały czas coś posypuje..... [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images49.fotosik.pl/71/f77e536f2c790fed.jpg[/URL][/U] Super to zjdęcie :multi::razz:[/quote] Moje ulubione :) [quote name='agnethka']oooo.....ale dużo samojebków :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] Jak to dużo, tylko dwa :-o
  12. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  13. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  14. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  15. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  16. jbk

    Fotoblog Pandy (:

    Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  17. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  18. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  19. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  20. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  21. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  22. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  23. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  24. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
  25. Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
×
×
  • Create New...