Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='evaxon']dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie:watpliwy:[/quote] Oj oj oj ....... no nie to mialam na mysli....... A wiesz, co Ci powiem, tak serio? Rzezbisz cialo tak jak chcesz ;)
  2. [quote name='evaxon']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:serio???????????[/quote] [quote name='evaxon']odpisałam ci juuuz[/quote] [quote name='evaxon']popsułyśmy :grins::grins::grins:[/quote] Ewka! Daj kobieto nr tel. na PW, powysylam Ci mmsa i smsa czasem ;) [quote name='SZPiLKA23']Siemaki bielaki ;] tu to bede miała oglądania;] Buziakuje w czarne guzikowe nosulce, i ściskam mocno Asiosławe ;][/quote] Patrycjo, ale mi brakowalo Twoich siemakow ;))) [quote name='deer_1987']co wy ze strona porobilyscie?[/quote] No widzisz, wszystko popsute, co za ludzie :diabloti:
  3. [quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja na tej diecie bylam pare dni i w sumie teraz nie jestem na diecie ijem to samo :evil_lol: wiec nie wiem czy to byla dieta :grin: ale TZ powiedzial ze schudlam :roll: chyba sciemnial ale mile to bylo:grin:[/quote] A pamietasz Bridget Jones, ksiazke, nie film, jak przyjaciel gej przez telefon zauwazyl, ze schudla? Ubawilam sie ;)
  4. Swoja droga, Ty ostatnio piwa odmowilas, ze dieta, a ja schudlam pijac piwo :diabloti:
  5. [quote name='evaxon']marudzisz jak sobie wmowisz ze sałata tuczy to tez jej jesc nie bedziesz??:diabloti:[/quote] Niczego sobie nie wmawiam, hehe, salata jest dla KROLIKA :) :diabloti:
  6. [quote name='evaxon']to napisz skargę :cool1: hehehe moj tata od zawsze zbiera :razz: i jakos nei wiem ufam mu :evil_lol:[/quote] To tak jak z saperem - myli sie tylko raz ;)
  7. To ja reflektuje na tosty ;) Jak juz tak mozna sobie wybrac ;)
  8. [quote name='SZPiLKA23']To praktycznie nie mozliwe:shake: ;) :D a ja mam juz komputra :D:D:D:multi:[/quote] To licze na Ciebie :)
  9. [quote name='evaxon']eee przeciez torty to takie dietetyczne ciacha:roll::roll::roll:[/quote] W sumie mozna zrobic i dietetyczny ;) Ale czy bedzie mial smak??
  10. [quote name='evaxon']i gdzie sie wciskasz przed torta... nie dziwie sie ze cie nei widzialam :roll::roll::roll: tak tata jak tylko sie grzyby pojawiaja to jedzie do lasu :p dlatego grzybki dostal na torcie :loveu:[/quote] Ja sie wciskam? To nie moja wina, ze dogo wariuje :placz::placz::placz: Moi rodzice tez jezdzili na grzybki, ale powiem szczerze, nie odwazylam sie ich zjesc :) Grzybkow, nie rodzicow ;)
  11. [quote name='evaxon']:grin::grin::grin:[/quote] Cssss........ bo sie wyda ;) Albo bedzie juz taka chuda, ze jej nie zaszkodzi kawalek tortu ;)
  12. [quote name='SZPiLKA23']Juz nie długo :D znowu bede dogocpunka :D[/quote] Swoja droga, czy to da sie leczyc??
  13. [quote name='SZPiLKA23']Witam sie:) postaram sie nadrobic... fiu fiu[/quote] Szpilus, Szpilus, co z Ciebie wyrosnie ;) Hehe, tak mi sie skojarzylo ;)
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:co siem ze stronką stało ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dyc nie wiem.... Odpowiadalam Ci, ze wrzaskun, a sie nie pokazalo.... Nie wiem, jakie to ustawienia mlody ma, ale ciezko mi korzystac z jego kompa :( [quote name='evaxon']baaaaaa jasne ze został :cool1: choo do mnie :loveu:[/quote] Bylam, ale mnie olalas :placz:
  15. [quote name='evaxon']a jabłuszko to na diecie nie jest przypadkiem??[/quote] [SIZE=1]Do moich urodzin zdazy wypasc z diety ;P[/SIZE]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a mi dziś net robi migu migu :angryy::angryy::angryy: pewnie przez halny :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Masz halny? U mnie nie ma :diabloti:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Mam wygimnastykowany:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]a nie mam foteczek......nie było czasu pstrykać:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wpadne do Cie, to sfoce Krosia kochanego mojego ;)
  18. [quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Sie nie smiej, do mnie Jabluszko ma rzut beretem, to moze wpasc na tego torta :)
  19. Zrobie ;) I pewnie bedzie wiecej fotografow, nawet cztery aparaty sa mozliwe, wiec bedzie co ogladac ;)
  20. [quote name='evaxon']:multi:dzięki , szkoda że barwnik w płynie daje słaby kolor czerwony i niestety muchomorki wyszly różowe :oops::diabloti::evil_lol: :diabloti:skąd wiedziałaś że ta fota rano była robiona:diabloti:[/quote] Niewazne, ze rano, wazne, ze kanapka tak naprawde lepsza od tortu :) A mi to nie odpowiedzialas!!
  21. [quote name='evaxon']a teraz to mnie to nie obchodzi :roll::roll: za niedługo przyjdz do mnie na torta:eviltong::eviltong:[/quote] i do mnie na Ewkowego torta, bo obiecala ;)
  22. [quote name='evaxon']E jak Ewa:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Sugerujesz, ze Ewy szkodza??
  23. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]piję soczek wieloowocowy :roll:czyli woda z czymś tam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Soczek? Zobacz, czy za duzo E nie ma, bo moze Ci zaszkodzic....
  24. [quote name='Tengusia']puscilam :p[/quote] Widzialam :) Uzylam ;) [quote name='Izuuus']Witamy wieczorkiem dwa białaski i ich pańcie :loveu:[/quote] Hejka :) [quote name='evaxon']heeeeeeeeeeeeeeeeeeeelołłłłłłłłłłł heloł heloł ołłłłłłłłł ołłłłłłłłłłłłł helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł :ylsuper:[/quote] Czesc Ewka ;) Zostal kawalek tortu? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images45.fotosik.pl/71/6d11ac2b0aa78e42.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a temu co ??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]elołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł :hand:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A ten wrzeszczy jak zwykle ;) :buzi:
×
×
  • Create New...